"Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry" o wykonaniu budżetu: Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry". Unieważniono przetarg dotyczący budowy ulicy Ponurego: Historii ulicy Ponurego ciąg dalszy. Sport Challenge 2017: piłka nożna i siatkówka plażowa: W miniony weekend odbyły się pierwsze, wakacyjne spotkania ze Sport Challenge 2017. Na kompleksie boisk Orlik 2012 rozegrane zostały turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej. Wydarzeniu patronuje nasza telewizja. Skarżyski szpital uwzględniony w sieci szpitali: Szpital Powiatowy w Skarżysku-Kamiennej znalazł się w opublikowanej we wtorek sieci szpitali. Bezbramkowy sparing Korony: Bez bramek zakończył się pierwszy w tym sezonie sparing Korony Kielce. Rywalem „żółto-czerwonych” był beniaminek I ligi, Puszcza Niepołomice. Tuż po tym meczu trener Gino Lettieri podał nazwiska 22 zawodników, których zabierze na obóz przygotowawczy do Bremy. Jechał 172 km na godzinę bo… ,,lubi się ścigać’’: Policjanci zatrzymali dwóch kierujących którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyźni przez najbliższe 3 miesiące nie usiądą za kierownicą. Targi Pracy na kieleckim Rynku: Na kieleckim Rynku odbyły się Plenerowe Targi Pracy. Wzięło w nich udział 20 wystawców, którzy oferowali ponad tysiąc miejsc pracy. Poszukiwani byli m.in. pracownicy produkcji, gastronomii, wykwalifikowani pracownicy fizyczni i sprzedawcy. Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich zapraszają do Urzędu Marszałkowskiego: W Urzędzie Marszałkowskim można uzyskać pomoc i skonsultować się z przedstawicielem Rzecznika Praw Obywatelskich. W tym miesiącu dyżur przypada 29 czerwca. Punkt Przyjęć Interesantów będzie czynny  w godzinach od 11.00 do 15.00 na I piętrze w pokoju 112. Jest zarzut zabójstwa w sprawie śmierci proboszcza w Tarnawie: Wracamy do sprawy śmierci proboszcza w Tarnawie. We wtorek kielecka prokuratura postawiła zarzut zabójstwa podejrzanemu 26-latkowi. Wystąpiono także o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sieć szpitali w Świętokrzyskiem przyjęta: Na świętokrzyskiej liście sieci szpitali - dwadzieścia placówek. Dwie lecznice nie dostaną ryczałtu. O kontrakty będą walczyć w konkursach, podobnie jak niektóre oddziały planowe. O szczegółach sieci mówiły w środę wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek i dyrektor świętokrzyskiego NFZ.
Menu
reklama
reklama

Twórczość Marka Dutkiewicza w wykonaniu młodych

Twórczość Marka Dutkiewicza w wykonaniu młodych

Za nami IX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej w Busku – Zdroju. W tym roku młodzi artyści z 7 województw skupili się na twórczości Marka Dutkiewicza.

Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej w Busku – Zdroju to już tradycja. Każda z edycji poświęcona jest innemu autorowi tekstów poetyckich. Podczas tegorocznej, IX już odsłony konkursu, wykonawcy skupili się na twórczości Marka Dutkiewicza - polskiego autora tekstów piosenek, poety, literata i scenarzysty. Przewodniczący jury to autor takich utworów jak „Bądź gotowy do drogi”, „Malinowy król”, czy „Windą do nieba”. Głównym motywem turnieju był temat życia jako postępu, rozwoju i ciągłej pracy nad sobą. Wydarzenie to co roku organizuje buski Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo. To właśnie jego podopieczni prowadzą całą uroczystość. W tym roku do rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych stanęło 28 finalistów z siedmiu województw.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy