Bezpieczeństwo nad wodą: Wakacje, słońce i wysokie temperatury to sprawia, że coraz chętniej szukamy ochłody nad wodą. Jednak podczas zabawy niektórzy zapominają o bezpieczeństwie. Policjanci i ratownicy apelują o rozwagę i rozsądek.   W województwie świętokrzyskim sezon na plażowanie tuż, tuż, dlatego na wypoczynek wybierajmy tylko miejsca strzeżone. Z wizytą w skarżyskim szpitalu" o Szpitalnym Oddziale Ratunkowym: Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Z wizytą w skarżyskim szpitalu”. Tym razem odwiedziliśmy Szpitalny Oddział Ratunkowy. Dni Suchedniowa już w ten weekend: Przypominamy, że już w najbliższy weekend odbędą się  Dni Suchedniowa, jednocześnie świętowanie 55 – lecia nadania praw miejskich. Dla mieszkańców i wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniach, przygotowano wiele atrakcji. Patronat nad tą imprezą sprawuje m.in. nasza telewizja. Uczcili pamięć pomordowanych na Brzasku: W minioną niedzielę, jak co roku, mieszkańcy powiatu skarżyskiego spotkali się przy zbiorowej mogile na Brzasku, by uczcić pamięć o pomordowanych. Nowoczesne technologie pomagają poprawić urodę: Poprawiają owal twarzy i szyi, pomagają zniwelować zmarszczki i podnieść brwi. Lasery przychodzą z odsieczą, gdy w odchudzaniu nie pomaga dieta czy sport. Kolejne dni, kolejne zatrzymane prawa jazdy: Pomimo licznych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy lekceważą i nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego. W ostatni weekend włoszczowscy policjanci zatrzymali uprawnienia 4 kierującym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h. Jest zatrzymanie w sprawie morderstwa księdza: Drobiazgowa praca oraz zaangażowanie świętokrzyskich policjantów doprowadziła do szybkiego zatrzymania 26 –latka. Mundurowi podejrzewają, że mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego może mieć związek ze śmiercią 70 –letniego księdza z gminy Sędziszów. "Lato w teatrze": W Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” wystartował dwutygodniowy cykl warsztatów „Lato w Teatrze”. W tegorocznej, piątej już edycji, dzieci zmierzą się z niecodziennym zadaniem dotyczącym sekretnego życia przedmiotów. Setki ofert pracy na kieleckim Rynku już w środę: W środę na kieleckim Rynku w godzinach od 12.00 - 14.00 odbędą się Plenerowe Targi Pracy. Na bezrobotnych czekać będzie ponad tysiąc ofert pracy zarówno krajowych jak i zagranicznych, poszukiwani będą m.in. pracownicy produkcji, gastronomii, wykwalifikowani pracownicy fizyczni i sprzedawcy. W Kielcach drugi etap 28. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków: Z 5 etapów będzie składał się 28. kolarski Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Trasa przebiegać będzie z Łodzi do Lublina. Finisz drugiego etapu wyścigu odbędzie się w Kielcach.
Menu
reklama
reklama

Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów

Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów

Miłośnicy zimowych sportów mogą skorzystać z lodowiska „Biały Orlik”, które znajduje się przy miejskiej pływalni w Busku-Zdroju. Bilet godzinny kosztuje 4 zł, ulgowy 2 zł, a dla grup zorganizowanych – 1,5 zł.

Jeszcze taniej zapłacą osoby, które posiadają kartę dużej rodziny. Dzięki niej, bilet ulgowy kosztuję złotówkę, a normalny 2 zł. Zniżka obowiązuje również wypożyczenie łyżew.

Lodowisko „Biały Orlik” posiada taflę lodu o wymiarach: 20 x 33 m, wypożyczalnię łyżew, zaplecze sanitarne oraz kantor dla obsługi. Zainstalowane jest oświetlenie nocne, dlatego można spędzić aktywnie wolny czas zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Poniżej cennik, który obowiązuje na lodowisku.

Godzina korzystania z lodowiska:
bilet normalny- 4 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży -2 zł
bilet ulgowy dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży- 1,50 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży (od 1 osoby) dla posiadaczy karty dużej rodziny – 1 zł
bilet normalny (dla 1 osoby) dla posiadaczy karty dużej rodziny – 2 zł
bilet normalny - wypożyczenie 1 pary łyżew – 5 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży – wypożyczenie jednej pary łyżew dla posiadaczy karty dużej rodziny – 2 zł
bilet normalny dla 1 osoby – wypożyczenie 1 pary łyżew dla posiadaczy karty dużej rodziny – 3 zł
ostrzenie 1 pary łyżew 10 zł.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy