Okradł swojego pracodawcę, grozi mu do 10 lat więzienia: Skarżyscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej podejrzanego o kradzież z włamaniem do hurtowni na terenie miasta. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. "Wrzesień 1939" w Muzeum im. Orła Białego: Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku – Kamiennej zaprasza na wystawę: Wrzesień 1939. Rozbiór Polski. Wystawa została przygotowana na 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przez Ośrodek KARTA przy współpracy Domu Spotkań z Historią na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Muzeum zaprasza na wernisaż 25 sierpnia o godz. 13.00, Wystawę można zwiedzać od 25 sierpnia do 19 listopada. To były bardzo dobre Mistrzostwa Świata: Gościem naszej stacji podczas XVII Półmaratonu Wtórpol w Skarżysku - Kamiennej był Sebastian Chmara wiceszef PZLA, złoty medalista Halowych Mistrzostw Europy w siedmioboju. Sebastian Chmara ocenił tegoroczne Mistrzostwa Świata, które kilka dni temu odbyły się w Londynie jako udane dla reprezentacji Polski i wróży „Królowej Sportu” w naszym kraju świetlaną przyszłość. Spełnijmy marzenia małych pacjentów: Każdego dnia walczą z rakiem, pokonanie choroby to ich największe marzenie. Ale mali pacjenci  Oddziału Onkologii i Hematologii  Dziecięcej  mają też i te małe marzenia.  W ich spełnieniu może pomóc każdy kto 2 września wybierze się na charytatywny koncert  na Kadzielni – wystarczy kupić bilet i sprawić dzieciom radość w trudnych chwilach. Meble-Spaghetti w Instytucie Dizajnu: Instytut Dizajnu w Kielcach zaprasza na wystawę mebli „Spaghetti”, które cieszyły się największą popularnością w Polsce w II połowie lat 50. Kolejne oszustwo "na wnuczka" w regionie: Oszuści znów wyłudzili pieniądze metodą "na wnuczka". Wczorajszej nocy w Sandomierzu ofiarą przestępstwa została 80-letnia kobieta, od której wyłudzono ponad 8 000 zł. Będą nowe miejsca pracy: Hala po dawnych Skarżyskich Zakładach Obuwniczych Fosko ponownie zostanie zagospodarowana. Już niebawem zacznie tam działać firma produkcyjna, która już poszukuje pracowników.  W niedzielę dożynki powiatowe: Zbliża się doroczne święto plonów powiatu kieleckiego. Tym razem gospodarzem imprezy będzie gmina Łagów. Główne uroczystości odbędą się na Placu Targowym w Woli Łagowskiej. Caritas pomaga w przygotowaniu szkolnej wyprawki: Zeszyty, piórniki, kredki czy flamastry – wszystko to jest potrzebne do szkoły, ale nie wszystkich stać na wyprawkę. Akcja kieleckiej Caritas „Tornister pełen uśmiechu” od wielu lat pomaga ubogim rodzinom w skompletowaniu szkolnych przyborów dla dzieci. Jest defibrylator za ,,Koziołki,,: Powiat konecki wzbogacił się o przenośny defibrylator, który już za kilka dni zawiśnie w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Defibrylator, to nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w konkursie „Koziołek”, który od 2000 roku organizowany jest przez wojewodę świętokrzyskiego.
Menu
reklama
reklama

Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów

Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów

Miłośnicy zimowych sportów mogą skorzystać z lodowiska „Biały Orlik”, które znajduje się przy miejskiej pływalni w Busku-Zdroju. Bilet godzinny kosztuje 4 zł, ulgowy 2 zł, a dla grup zorganizowanych – 1,5 zł.

Jeszcze taniej zapłacą osoby, które posiadają kartę dużej rodziny. Dzięki niej, bilet ulgowy kosztuję złotówkę, a normalny 2 zł. Zniżka obowiązuje również wypożyczenie łyżew.

Lodowisko „Biały Orlik” posiada taflę lodu o wymiarach: 20 x 33 m, wypożyczalnię łyżew, zaplecze sanitarne oraz kantor dla obsługi. Zainstalowane jest oświetlenie nocne, dlatego można spędzić aktywnie wolny czas zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Poniżej cennik, który obowiązuje na lodowisku.

Godzina korzystania z lodowiska:
bilet normalny- 4 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży -2 zł
bilet ulgowy dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży- 1,50 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży (od 1 osoby) dla posiadaczy karty dużej rodziny – 1 zł
bilet normalny (dla 1 osoby) dla posiadaczy karty dużej rodziny – 2 zł
bilet normalny - wypożyczenie 1 pary łyżew – 5 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży – wypożyczenie jednej pary łyżew dla posiadaczy karty dużej rodziny – 2 zł
bilet normalny dla 1 osoby – wypożyczenie 1 pary łyżew dla posiadaczy karty dużej rodziny – 3 zł
ostrzenie 1 pary łyżew 10 zł.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy