Już nie będzie jak było: Wielki najazd Platformy Obywatelskiej na województwo świętokrzyskie miało miejsce we wtorkowe popołudnie. Czołowi działacze PO pojawili się we wszystkich powiatowych miastach regionu. Rozpoznała i ujęła złodzieja: Pracownica jednego ze sklepów na terenie Skarżyska-Kamiennej ujęła złodzieja, a następnie powiadomiła o wszystkim Policję. Dzięki spostrzegawczości kobiety i natychmiastowej reakcji, zatrzymany mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności. Kto będzie woził kielczan po 1 stycznia?: Mijają kolejne miesiące, a nadal nie wiadomo, kto będzie w nowym roku woził kielczan. Po poniedziałkowym wyroku Krajowej Izby Odwoławczej, firma Michalczewski „wraca do gry” w przetargu na obsługę komunikacji miejskiej w Kielcach. Wyróżnienia i nagrody dla pracowników oświaty: Kilkudziesięciu pracowników szkół i przedszkoli odebrało w poniedziałek wyróżnienia i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się w Miejskim Centrum Kultury. Starostwo zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w konsultacjach: Starostwo powiatowe zachęca organizacje pożytku publicznego do udziału w konsultacjach nad projektem „Programu Współpracy Powiatu Skarżyskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”.  Jeździmy bardzo szybko: Policjanci włoszczowskiej drogówki zatrzymali  w tym roku prawo jazdy już 176 kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h. "Tydzień Mediacji" w województwie świętokrzyskim: W ramach tego wydarzenia we wszystkich placówkach sądowych odbywają się bezpłatne konsultacje z mediatorami – informuje Monika Gądek-Tamborska – rzecznik prasowa Sądu Okręgowego w Kielcach.Mediacje to wciąż niszowa forma porozumień w trakcie konfliktów, a to właśnie dzięki niej możemy znacznie ograniczyć koszty procesów sądowych – mówi Izabela Buszewicz ze Świętokrzyskiego Centrum Mediacji w Kielcach. Policjanci zlikwidowali "dziuplę" w gminie Bieliny: Kieleccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu odzyskali skradziony samochód i zlikwidowali „dziuplę" w gminie Bieliny. Świętokrzyski Anioł Dobroci dla koneckich WTZ przy Wszechnicy Koneckiej: W kategorii grupowej statuetka Świętokrzyski Anioł Dobroci trafiła do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Wspierania Powiatu „Wszechnica Konecka”. Z rąk członka zarządu województwa świętokrzyskiego Piotra Żołądka, nagrodę odebrała Barbara Zbulut. Mistrz Polski pochodzi ze Skarżyska: Rafał Oleś 2017 rok będzie wspominał, jako pełen sukcesów i radości. W rozgrywanych w Szaflarach, Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie zdobył Mistrzostwo Polski.
Menu
reklama
reklama

Lodowisko "Biały Orlik" zaprasza miłośników zimowych sportów

Miłośnicy zimowych sportów mogą skorzystać z lodowiska „Biały Orlik”, które znajduje się przy miejskiej pływalni w Busku-Zdroju. Bilet godzinny kosztuje 4 zł, ulgowy 2 zł, a dla grup zorganizowanych – 1,5 zł.

Jeszcze taniej zapłacą osoby, które posiadają kartę dużej rodziny. Dzięki niej, bilet ulgowy kosztuję złotówkę, a normalny 2 zł. Zniżka obowiązuje również wypożyczenie łyżew.

Lodowisko „Biały Orlik” posiada taflę lodu o wymiarach: 20 x 33 m, wypożyczalnię łyżew, zaplecze sanitarne oraz kantor dla obsługi. Zainstalowane jest oświetlenie nocne, dlatego można spędzić aktywnie wolny czas zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Poniżej cennik, który obowiązuje na lodowisku.

Godzina korzystania z lodowiska:
bilet normalny- 4 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży -2 zł
bilet ulgowy dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży- 1,50 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży (od 1 osoby) dla posiadaczy karty dużej rodziny – 1 zł
bilet normalny (dla 1 osoby) dla posiadaczy karty dużej rodziny – 2 zł
bilet normalny - wypożyczenie 1 pary łyżew – 5 zł
bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży – wypożyczenie jednej pary łyżew dla posiadaczy karty dużej rodziny – 2 zł
bilet normalny dla 1 osoby – wypożyczenie 1 pary łyżew dla posiadaczy karty dużej rodziny – 3 zł
ostrzenie 1 pary łyżew 10 zł.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy