"Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry" o wykonaniu budżetu: Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry". Unieważniono przetarg dotyczący budowy ulicy Ponurego: Historii ulicy Ponurego ciąg dalszy. Sport Challenge 2017: piłka nożna i siatkówka plażowa: W miniony weekend odbyły się pierwsze, wakacyjne spotkania ze Sport Challenge 2017. Na kompleksie boisk Orlik 2012 rozegrane zostały turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej. Wydarzeniu patronuje nasza telewizja. Skarżyski szpital uwzględniony w sieci szpitali: Szpital Powiatowy w Skarżysku-Kamiennej znalazł się w opublikowanej we wtorek sieci szpitali. Bezbramkowy sparing Korony: Bez bramek zakończył się pierwszy w tym sezonie sparing Korony Kielce. Rywalem „żółto-czerwonych” był beniaminek I ligi, Puszcza Niepołomice. Tuż po tym meczu trener Gino Lettieri podał nazwiska 22 zawodników, których zabierze na obóz przygotowawczy do Bremy. Jechał 172 km na godzinę bo… ,,lubi się ścigać’’: Policjanci zatrzymali dwóch kierujących którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyźni przez najbliższe 3 miesiące nie usiądą za kierownicą. Targi Pracy na kieleckim Rynku: Na kieleckim Rynku odbyły się Plenerowe Targi Pracy. Wzięło w nich udział 20 wystawców, którzy oferowali ponad tysiąc miejsc pracy. Poszukiwani byli m.in. pracownicy produkcji, gastronomii, wykwalifikowani pracownicy fizyczni i sprzedawcy. Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich zapraszają do Urzędu Marszałkowskiego: W Urzędzie Marszałkowskim można uzyskać pomoc i skonsultować się z przedstawicielem Rzecznika Praw Obywatelskich. W tym miesiącu dyżur przypada 29 czerwca. Punkt Przyjęć Interesantów będzie czynny  w godzinach od 11.00 do 15.00 na I piętrze w pokoju 112. Jest zarzut zabójstwa w sprawie śmierci proboszcza w Tarnawie: Wracamy do sprawy śmierci proboszcza w Tarnawie. We wtorek kielecka prokuratura postawiła zarzut zabójstwa podejrzanemu 26-latkowi. Wystąpiono także o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sieć szpitali w Świętokrzyskiem przyjęta: Na świętokrzyskiej liście sieci szpitali - dwadzieścia placówek. Dwie lecznice nie dostaną ryczałtu. O kontrakty będą walczyć w konkursach, podobnie jak niektóre oddziały planowe. O szczegółach sieci mówiły w środę wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek i dyrektor świętokrzyskiego NFZ.
Menu
reklama
reklama

Polonez za zawrotną kwotę

Polonez za zawrotną kwotę

Konto WOŚP wzbogaciło się o ponad 17 tysięcy złotych, a wszystko za sprawą licytacji, Poloneza – ambulansu z 1999 roku. Na aukcję wystawiła samochód Cementownia Małogoszcz, a najhojniejszym licytującym okazała się firma Autos z Solca Kujawskiego. Czy Cementownia z żalem rozstaje się z takim prawdziwym cackiem?

Już w pierwszych słowach Jacka Patyka dyrektora Cementowni Małogoszcz słychać, że rozstanie z Polonezem wywołuje wzruszenie. A jest się czym wzruszyć. Polonez – ambulans wyprodukowany został w 1999 roku, ale jest w bardzo dobrym stanie.

Cementownia wystawiła samochód na aukcję WOŚP, bo w wewnętrznym przetargu samochód osiągnął bardzo małą kwotę.

Po przetargu wewnętrznym pojawił się pomysł, żeby wystawić auto na licytację. 

- Kwota, którą uzyskaliśmy, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania  - powiedział Jacek Patyk dyrektor Cementowni Lafarge Holcim.  

Aukcję od początku śledzili przedstawiciele firmy Autos z Solca Kujawskiego, którzy mają już praktykę w tego typu działalności.

- Mamy już kilka podobnych samochodów. Najciekawszym jest Duży Fiat, który zagrał w filmie Bogowie – powiedziała Paulina Ciorkowska z P.W.Autos.

Polonez został wylicytowany za ponad 17 tysięcy złotych. Co się z nim stanie?

Mamy nadzieję, że samochód będzie cieszył oczy wielu pasjonatów motoryzacji. Pamiętajmy, że Polonez to ostatni samochód, który produkowany był w Fabryce Samochodów Osobowych w Warszawie.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy