"Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry" o wykonaniu budżetu: Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry". Unieważniono przetarg dotyczący budowy ulicy Ponurego: Historii ulicy Ponurego ciąg dalszy. Sport Challenge 2017: piłka nożna i siatkówka plażowa: W miniony weekend odbyły się pierwsze, wakacyjne spotkania ze Sport Challenge 2017. Na kompleksie boisk Orlik 2012 rozegrane zostały turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej. Wydarzeniu patronuje nasza telewizja. Skarżyski szpital uwzględniony w sieci szpitali: Szpital Powiatowy w Skarżysku-Kamiennej znalazł się w opublikowanej we wtorek sieci szpitali. Bezbramkowy sparing Korony: Bez bramek zakończył się pierwszy w tym sezonie sparing Korony Kielce. Rywalem „żółto-czerwonych” był beniaminek I ligi, Puszcza Niepołomice. Tuż po tym meczu trener Gino Lettieri podał nazwiska 22 zawodników, których zabierze na obóz przygotowawczy do Bremy. Jechał 172 km na godzinę bo… ,,lubi się ścigać’’: Policjanci zatrzymali dwóch kierujących którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyźni przez najbliższe 3 miesiące nie usiądą za kierownicą. Targi Pracy na kieleckim Rynku: Na kieleckim Rynku odbyły się Plenerowe Targi Pracy. Wzięło w nich udział 20 wystawców, którzy oferowali ponad tysiąc miejsc pracy. Poszukiwani byli m.in. pracownicy produkcji, gastronomii, wykwalifikowani pracownicy fizyczni i sprzedawcy. Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich zapraszają do Urzędu Marszałkowskiego: W Urzędzie Marszałkowskim można uzyskać pomoc i skonsultować się z przedstawicielem Rzecznika Praw Obywatelskich. W tym miesiącu dyżur przypada 29 czerwca. Punkt Przyjęć Interesantów będzie czynny  w godzinach od 11.00 do 15.00 na I piętrze w pokoju 112. Jest zarzut zabójstwa w sprawie śmierci proboszcza w Tarnawie: Wracamy do sprawy śmierci proboszcza w Tarnawie. We wtorek kielecka prokuratura postawiła zarzut zabójstwa podejrzanemu 26-latkowi. Wystąpiono także o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sieć szpitali w Świętokrzyskiem przyjęta: Na świętokrzyskiej liście sieci szpitali - dwadzieścia placówek. Dwie lecznice nie dostaną ryczałtu. O kontrakty będą walczyć w konkursach, podobnie jak niektóre oddziały planowe. O szczegółach sieci mówiły w środę wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek i dyrektor świętokrzyskiego NFZ.
Menu
reklama
reklama

Zakończyła się szkolna liga tenisa stołowego

  • Napisał 
Zakończyła się szkolna liga tenisa stołowego

W sobotę w Jędrzejowie rozegrano ostatni turniej w ramach szkolnej ligi tenisa stołowego. W zawodach rywalizowali uczniowie z terenu całego powiatu. Najlepsi otrzymali medale i puchary.

Mogłoby się wydawać, że tenis stołowy nie jest bardzo wymagającą dyscypliną sportu. Okazuje się jednak, że jest całkowicie odwrotnie. Wiedzą o tym uczestnicy szkolnej ligi w Jędrzejowie. Od października rywalizowali przy stołach. W sobotę odbył się finał.

Dzieci i młodzież przekonują, że nie jest trudno nauczyć się grać w popularnego ping-ponga. Daje on jednak dużo satysfakcji.

W odróżnieniu od tenisa rozgrywanego na kortach, w stołową jego odmianę może grać każdy. Nie dziwiło więc, że rywalizowali w niej bardzo młodzi jędrzejowianie.

- Gram w tenisa stołowego od przedszkola. Dla mnie to hobby - przekonuje Magda Gołąb.

Cykl turniejów rozpoczął się w październiku. Od tamtego czasu rozegrano sześć rund eliminacyjnych. Najlepsi w całych rozgrywkach otrzymali od organizatorów puchary i pamiątkowe medale.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy