Umowa podpisana. 4 miliony na inwestycje trafiło do DPS w Końskich: Wielomilionowa inwestycja stała się faktem. W poniedziałek w koneckim Domu Pomocy Społecznej podpisano umowę na termomodernizacje budynku, który pochodzi z początki XX wieku. Uciekał, ale i tak trafił do celi: W poniedziałek mundurowi z małogoskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli.  Pościg za 23-latekiem, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem środków odurzających, zakończył się w przydrożnym rowie. Zagrobelny symfonicznie w Filharmonii: W najbliższy piątek 29 września, Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na nietypowy koncert – Łukasz Zagrobelny Symfonicznie. Jest to element trasy koncertowej wokalisty, z okazji 10-lecia pracy artystycznej. Święto Miodu i Pszczelarzy w Bodzentynie: W niedzielę w Bodzentynie świętowali pszczelarze. Nowy odcinek S7 otwarty: Kierowcy poruszają się już po nowym około 20 kilometrowym, dwujezdniowym, odcinku trasy S7 Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. "Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy" o pośrednictwie pracy: Zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek programu „Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy”. W nim m.in. o nowej usłudze dostępnej w Powiatowym Urzędzie Pracy. Tłumy na Festiwalu Piosenki o Koronę Kielc: Zenek Martyniuk, Ewelina Lisowska, Cleo, Mesajah i wielu innych znanych artystów wystąpiło w niedzielę na kieleckiej Kadzielni. Odbył się tam Festiwal Piosenki o Koronę Kielc. Vive pokonało THW Kiel: Pierwsze zwycięstwo, w tej edycji Ligi Mistrzów, zanotowali szczypiorniści PGE Vive Kielce. Kielczanie pokonali we własnej hali THW Kiel 32:21. "Na Bodzentyńskiej" sobotnie atrakcje dla mieszkańców: Sobota w ramach projektu „Na Bodzentyńskiej" to propozycja Pracowni Przestrzeni Publicznej Instytutu Dizajnu w Kielcach we współpracy z Urzędem Miasta. Dzień otwarty w poradni "Dobre Miejsce": Prywatna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Dobre Miejsce” w sobotę otworzyła swoje drzwi dla ciekawych ofert placówki. Podczas dnia otwartego klienci mogli uzyskać bezpłatne porady.
Menu
reklama
reklama

I LO w Jędrzejowie z nowym dyrektorem. Rewolucji nie będzie!

I LO w Jędrzejowie z nowym dyrektorem. Rewolucji nie będzie!

Szkolnictwo w Jędrzejowie w nowy rok szkolny weszło z ogromnymi zmianami. Zmienili się dyrektorzy szkół podstawowych i średnich. W I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie od roku szkolnego 2017/2018 dyrektorowanie rozpoczął Wojciech Zwierzchowski.

Nowy dyrektor „rejowiaka” jest młodym człowiekiem.

 - Jestem nauczycielem historii. Dokładnie w dwudziestą rocznicę podjęcia pracy w tym liceum zostałem dyrektorem szkoły – mówi Wojciech Zwierzchowski.

W szkole panuje jeszcze atmosfera wakacyjna. Dominują wakacyjne wspomnienia.
Zmiana dyrektora szkoły była doskonałym powodem do tego, by powspominać dzieje szkoły.

 - Uświadomiłem sobie, że to już 15 inauguracja roku szkolnego, gdy jestem starostą. Ta szkoła bardzo się zmieniła w tym czasie – wspominał starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek.

Również rodzice uczniów, którzy uczęszczają do ILO w Jędrzejowie wyrażają się w samych superlatywach o szkole i jej nowej dyrekcji.
Jak będzie wyglądać nauka w liceum pod wodzą nowego dyrektora? Pragniemy szybko uspokoić uczniów. Nowy dyrektor nie przewiduje rewolucji, ale ma kilka nowych pomysłów.

Wszystkim „rejowiakom” życzmy samych sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym, a dyrektorowi Wojciechowi Zwierzchowskiemu powodzenia i utrzymaniu wysokiego poziomu nauczanie i renomy, którą szkoła od wielu lat się cieszy.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy