Dziękujemy za spotkanie w Jędrzejowie!: W czwartek spotkaliśmy się z Państwem na rynku w Jędrzejowie. Mogliśmy Państwa poznać z bliska. Mogliśmy porozmawiać o problemach i radościach. Jesteście niesamowici! Dziękujemy za to spotkanie. Nielegalne papierosy w koneckim mieszkaniu: Policjanci z koneckiej komendy w mieszkaniu 65-letniej kobiety znaleźli i zabezpieczyli 122 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy, pół kilo krajanki tytoniowej oraz 4 butelki wypełnione najprawdopodobniej spirytusem. Effector Kielce nowym partnerem Telewizji Świętokrzyskiej!: 7 czerwca doszło do uroczystego podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Effectorem Kielce a Telewizją Świętokrzyską. W ramach współpracy, na naszej antenie będzie pojawiało się coraz więcej programów sportowych, wywiadów oraz konkursów. Decydujący tydzień ws. sprzedaży Korony: Do 15 października ma być wiadomo, czy Andrzej Grajewski zostanie nowym właścicielem Korony Kielce. Były inwestor m.in. Widzewa Łódź prowadzi obecnie kontrolę w klubie. Zainteresowane kupnem Korony są także trzy inne podmioty. Gwieździsty Rajd Rowerowy już w sobotę: 10 października odbędzie się przełożony z powodu warunków atmosferycznych VIII Gwieździsty Rajd Rowerowy. Start o 10.00 z poszczególnych gmin. Szczegóły w materiale filmowym. Kapitan Vive wraca do reprezentacji!: Grzegorz Tkaczyk, środkowy Vive Tauron Kielce, po 3 latach wraca do reprezentacji Polski. Nowiny mają kolejne poidełko. Relacja z otwarcia tylko u nas!: Od dzisiaj Nowiny mają nowe poidełko. W czwartek dokonano uroczystego otwarcia tego urządzenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Pomysł poidełka w takim miejscu pojawił się zaraz po wprowadzeniu ustawy wycofującej niezdrowe jedzenie z polskich szkół. Wodociągi Kieleckie wyszły w ten sposób naprzeciw potrzebom uczniów. Jest to także próba zachęcenia ich do zdrowych nawyków żywieniowych. Tylko u nas pełna relacja z wydarzenia. Lubawski doradcą prezydenta Dudy?: Wojciech Lubawski może zostać jednym z doradców prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Onetobus wystartował! Tylko u nas relacja z pobytu w Kielcach: Onetobus w czwartek odwiedził Kielce. Autobus, którym podróżuje ekipa Onetu daje ludziom możliwość wyrażenia swojego zdania na temat tego, co myślą o polityce i politykach. To innowacyjny pomysł, dzięki któremu pojawiła się okazja do podjęcia prawdziwej debaty. Stolica naszego województwa była pierwszym przystankiem Onetobusa. Innowacyjna gospodarka, ale w odwołaniu do tradycji. Zdzisław Marek Szczekota przedstawia swoje pomysły: Przywrócenie tradycji Centralnego Okręgu Przemysłowego, ale z nastawieniem na nowe technologie. Takie rozwiązanie proponuje kandydat PO do sejmu, Zdzisław Marek Szczekota.
Menu
reklama
reklama

Onetobus wystartował! Tylko u nas relacja z pobytu w Kielcach

Onetobus w czwartek odwiedził Kielce. Autobus, którym podróżuje ekipa Onetu daje ludziom możliwość wyrażenia swojego zdania na temat tego, co myślą o polityce i politykach. To innowacyjny pomysł, dzięki któremu pojawiła się okazja do podjęcia prawdziwej debaty. Stolica naszego województwa była pierwszym przystankiem Onetobusa.

Czytaj dalej...

Anna Krupka: "Grzegorza Schetyny najbardziej boi się Ewa Kopacz. Dlatego Schetyna startuje stąd"

Jest „jedynką” na świętokrzyskiej liście PiS do parlamentu. Wiadomość o jej starcie w wyborach właśnie stąd wielu wprawiła w zdziwienie. Bo Anna Krupka, o której mowa, dotąd nie była związana ze świętokrzyskim. Ale zapowiada, że jest gotowa dla dobra tego regionu ciężko pracować. Zapraszamy na zapowiedź rozmowy politycznej.

Czytaj dalej...

Powiedz politykom w jakiej Polsce chcesz żyć. Do Kielc przyjeżdża OnetoBus

Mieszkańcy Kielc i całego regionu będą mieli okazję wyrazić swoje zdanie na temat wyborów parlamentarnych czy kandydatów do Sejmu i Senatu. Będą mogli powiedzieć, w jakiej chcą żyć Polsce, co obecnie im się nie podoba i jakich zmian potrzebują. A to wszystko za sprawą wizyty specjalnego OnetoBusa, który na parkingu Politechniki Świętokrzyskiej zaparkuje w czwartek, 8 października w godz. 8.00 – 9.30.

Czytaj dalej...

Co z tą drogą? Będzie proces w trybie wyborczym?

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, radny Rady Miasta Kielce, Witold Borowiec, przedstawił niedawno opublikowany wywiad z radnym Dawidem Kędziorą, w którym mówił on o zrealizowanej inwestycji drogowej na Podkarczówce, która w rzeczywistości nie doszła do skutku. Sprawa prawdopodobnie trafi do sądu w trybie wyborczym.

Czytaj dalej...

Będą kwestować po raz 23. Pomóc może każdy

Wolontariusze pilnie potrzebni. Jak co roku, Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego, przy okazji Dnia Wszystkich Świętych organizuje kwestę na ratowanie zabytkowych nekropolii. Osoby, które chciałyby pomóc w zbieraniu pieniędzy przy cmentarzach, mogą się już zgłaszać. Tegoroczna kwesta organizowana jest po raz 23. Dotychczas, w zbieraniu pieniędzy do puszek wzięło udział blisko 6,5 tysiąca osób. Dodatkowe informacje dla potencjalnych wolontariuszy dostępne są na stronie internetowej SODN. 

Czytaj dalej...
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy