Pseudokibic Wisły już z aktem oskarżenia: Jest akt oskarżenia dla Piotra K., pseudokibica Wisły Kraków. Prokuratura zarzuca mu trzy przestępstwa. Dzieła Mistrzów w Filharmonii Świętokrzyskiej: Już w piątek Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na kolejny koncert z cyklu Dzieła Mistrzów. Tym razem melomani będą mieli okazję zapoznać się z utworami z późnego okresu romantyzmu. Pat w kwestii powołania Młodzieżowej Rady Miasta: Nie będzie Młodzieżowej Rady Miasta w Kielcach, a przynajmniej nie w tym roku. Biblioteka w nowej odsłonie: Po kilkunastu latach biblioteka w Końskich zyskała nowy wygląd. W tym tygodniu wizytowała ją delegacja na czele z wojewodą Agatą Wojtyszek. Trzeba przyznać, że nowa odsłona placówki robi wrażenie. "To szalony pomysł": Temat reformy oświaty powraca jak bumerang nie tylko na ogólnopolskiej scenie politycznej, ale i tej mniejszej, lokalnej. Bo reforma całego systemu to jedno, drugie to jej realizacja. A ta spadnie właśnie na małe samorządy, które będą musiały zmierzyć się z wprowadzeniem nowych reguł, także być może z reorganizacją na oświatowej mapie, także w Skarżysku. Obniżony wiek emerytalny już za rok?: Prawo i Sprawiedliwość pracuje obecnie nad obniżeniem wieku emerytalnego. Możliwe, że do poprzedniego systemu emerytalnego powrócimy w październiku przyszłego roku. Opozycja krytykuje te działania. Ogłoza i Kołek bili się w Radomiu: Krzysztof Ogłoza i Marcin Kołek ze skarżyskiej Akademii Holistycznej wystąpili w Radomiu na gali pięściarskiej z okazji jubileuszu powstania Broni Radom. Skarżyszczanie zaprezentowali się tam bardzo dobrze. EKODOM - zapowiedź trzeciego odcinka: Zapraszamy do obejrzenia odcinka Przygotowania do Wszystkich Świętych idą pełną parą: 1 listopada jak co roku będziemy odwiedzać groby naszych bliskich zmarłych, aby uczcić ich pamięć. Ruszyło już wielkie sprzątanie oraz kupowanie zniczy i wiązanek. Pamiętajmy, że zbliżający się długi weekend wiąże się z dużymi zmianami w organizacji ruchu. W trosce o swoje bezpieczeństwo zwracajmy uwagę na znaki drogowe. Czas na las - zapowiedź dwunastego odcinka: Zapraszamy do obejrzenia odcinka Czas na las!
Menu
reklama
reklama

Przygotowania do Wszystkich Świętych idą pełną parą

1 listopada jak co roku będziemy odwiedzać groby naszych bliskich zmarłych, aby uczcić ich pamięć. Ruszyło już wielkie sprzątanie oraz kupowanie zniczy i wiązanek. Pamiętajmy, że zbliżający się długi weekend wiąże się z dużymi zmianami w organizacji ruchu. W trosce o swoje bezpieczeństwo zwracajmy uwagę na znaki drogowe.

Czytaj dalej...

"Promil wpływa na ogół"

„Dzisiaj na polskich stadionach jest bezpiecznie, a nieliczne incydenty to tylko promil z ponad siedmiu tysięcy meczów rozgrywanych co tydzień na polskich boiskach w różnych klasach rozgrywkowych” - mówił podczas XVI Ogólnopolskiej Konferencji Bezpieczny Stadion prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Czytaj dalej...

Bezpieczny Stadion 2016

Tegoroczna XVI Ogólnopolska Konferencja Bezpieczny Stadion została podzielona na trzy panele dyskusyjne. W pierwszej części omówiono organizację UEFA EURO 2016. Dariusz Dymiski zastępca dyrektora Głównego Sztabu Policji, Dariusz Łapiński krajowy koordynator ds. współpracy z kibicami przy PZPN i Marcin Sabat z departamentu organizacji Imprez, bezpieczeństwa i infrastruktury przy PZPN podzielili się z zebranymi swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi współpracy ze swoimi francuskimi kolegami.

Czytaj dalej...

PO roku rządów PiS-u

„To jest rok bardzo złych rządów” podsumowuje Platforma Obywatelska minione 12 miesięcy realizowania obietnic wyborczych przez Prawo i Sprawiedliwość. Obok rekordowego zadłużenia, darmowych leków dla seniorów czy programu „Mieszkanie+” opozycja najbardziej krytykuje Rodzinny „Program 500+”. Mimo to parlamentarzyści sami pobierają wsparcie na swoje dzieci.

Czytaj dalej...
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy