Skutki silnych opadów deszczu w powiecie: Intensywne opady deszczu i burze w powiecie skarżyskim we wtorkowe popołudnie były powodem wielu podtopień i zalań. Nowa hala dla Vive? Trwają rozmowy - zapewnia senator Słoń: Czy w Kielcach powstanie nowa hala sportowa? Po sukcesie szczypiornistów Vive to bardzo możliwe. Między innymi na ten temat rozmawialiśmy w naszym studio z senatorem Krzysztofem Słoniem. Wilman nowym trenerem Korony: Od kilku dni wiadomo było, że Korona Kielce nie przedłuży kontraktu z Marcinem Broszem. Kolejne wyróżnienie dla ŚCO: Świętokrzyskie Centrum Onkologii to od lat jeden z wiodących szpitali w naszym kraju. O sukcesie placówki świadczy m.in. fakt, że korzystają z niej pacjenci z całej Polski. Europa da się lubić: Od 12 lat Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Przez ten czas wiele w naszym kraju się zmieniło. Kozak dyrektorem Elektrociepłowni: Oddział Elektrociepłowni Kielce ma nowego dyrektora. Zbigniewa Fąfarę zastąpi Dariusz Kozak, przewodniczący Rady Miasta Kielce. Elektrociepłownia Kielce to oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka. Zmiany na placu Staffa: Na sesjach Rady Miasta radni interpelowali w sprawie możliwości poprawy bezpieczeństwa i utrzymania porządku na placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury. W związku z tym pojawił się nowy regulamin korzystania z tego obiektu. Sportowcy Olimpiad Specjalnych docenieni: 54 sportowców reprezentowało województwo świętokrzyskie podczas IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Realizacja bez opóźnień i problemów: Czerwiec jest ostatnim miesiącem, w którym składający wnioski nabywają prawo do świadczenia wychowawczego od 1 kwietnia. Sprawdziliśmy, jak idzie realizacja programu w Suchedniowie. Wygraj bilety do Cyrku Zalewskiego!: Już 2 czerwca do Włoszczowy i 3 czerwca do Buska-Zdroju zawita jeden z największych cyrków – Cyrk Zalewski. To najbardziej znany cyrk w Polsce. Korzenie Zalewskich sięgają niemal 200 lat tradycji.
Menu
reklama
reklama

"Świętokrzyska Duma". Zapraszamy na nasz nowy program!

"Ach kieleckie, jakie cudne" – tak brzmi tekst piosenki, którą zna każdy mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. Świętokrzyskie to wyjątkowe miejsce, nie tylko ze względu na położenie geograficzne, ale przede wszystkim ze względu na ludzi, którzy tu mieszkają i pracują. Ludzi, którzy przyczyniają się do tego, abyśmy my, jako społeczeństwo, byli dumni, rozwijali swoje pasje, realizowali marzenia i łączyli przyszłość właśnie z tym miejscem.

Czytaj dalej...

Alarmy bombowe w Kielcach!

Kolejne fałszywe alarmy bombowe w Kielcach. Informacje o podłożonych ładunkach otrzymali pracownicy Najwyższej Izby Kontroli, Kieleckiego Centrum Kultury i Izby Skarbowej w Kielcach.

Czytaj dalej...
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy