Już nie będzie jak było: Wielki najazd Platformy Obywatelskiej na województwo świętokrzyskie miało miejsce we wtorkowe popołudnie. Czołowi działacze PO pojawili się we wszystkich powiatowych miastach regionu. Rozpoznała i ujęła złodzieja: Pracownica jednego ze sklepów na terenie Skarżyska-Kamiennej ujęła złodzieja, a następnie powiadomiła o wszystkim Policję. Dzięki spostrzegawczości kobiety i natychmiastowej reakcji, zatrzymany mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności. Kto będzie woził kielczan po 1 stycznia?: Mijają kolejne miesiące, a nadal nie wiadomo, kto będzie w nowym roku woził kielczan. Po poniedziałkowym wyroku Krajowej Izby Odwoławczej, firma Michalczewski „wraca do gry” w przetargu na obsługę komunikacji miejskiej w Kielcach. Wyróżnienia i nagrody dla pracowników oświaty: Kilkudziesięciu pracowników szkół i przedszkoli odebrało w poniedziałek wyróżnienia i nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość odbyła się w Miejskim Centrum Kultury. Starostwo zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w konsultacjach: Starostwo powiatowe zachęca organizacje pożytku publicznego do udziału w konsultacjach nad projektem „Programu Współpracy Powiatu Skarżyskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”.  Jeździmy bardzo szybko: Policjanci włoszczowskiej drogówki zatrzymali  w tym roku prawo jazdy już 176 kierowcom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h. "Tydzień Mediacji" w województwie świętokrzyskim: W ramach tego wydarzenia we wszystkich placówkach sądowych odbywają się bezpłatne konsultacje z mediatorami – informuje Monika Gądek-Tamborska – rzecznik prasowa Sądu Okręgowego w Kielcach.Mediacje to wciąż niszowa forma porozumień w trakcie konfliktów, a to właśnie dzięki niej możemy znacznie ograniczyć koszty procesów sądowych – mówi Izabela Buszewicz ze Świętokrzyskiego Centrum Mediacji w Kielcach. Policjanci zlikwidowali "dziuplę" w gminie Bieliny: Kieleccy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu odzyskali skradziony samochód i zlikwidowali „dziuplę" w gminie Bieliny. Świętokrzyski Anioł Dobroci dla koneckich WTZ przy Wszechnicy Koneckiej: W kategorii grupowej statuetka Świętokrzyski Anioł Dobroci trafiła do Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Wspierania Powiatu „Wszechnica Konecka”. Z rąk członka zarządu województwa świętokrzyskiego Piotra Żołądka, nagrodę odebrała Barbara Zbulut. Mistrz Polski pochodzi ze Skarżyska: Rafał Oleś 2017 rok będzie wspominał, jako pełen sukcesów i radości. W rozgrywanych w Szaflarach, Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie zdobył Mistrzostwo Polski.
Menu
reklama
reklama

Effector chce rozpocząć kolejną serię, ale tym razem wygranych

  • Napisał 
Effector chce rozpocząć kolejną serię, ale tym razem wygranych

Effector Kielce, w minioną sobotę, przerwał niechlubną serię porażek. Teraz chce rozpocząć kolejną, ale zwycięską. Szansa na drugą wygraną z rzędu już w sobotę. Do Hali Legionów przyjeżdża Indykpol AZS Olsztyn.

Effector Kielce do pojedynku z Indykpolem AZS Olsztyn przystępuje po pierwszej od kilku tygodni wygranej. W ubiegłym tygodniu, podopieczni Sinana Tanika pokonali w Bydgoszczy miejscową Łuczniczkę 3:2. Zwycięstwo dało wiatr w żagle ekipie z Hali Legionów.

- Jestem bardzo szczęśliwy z pierwszej wygranej Effectora pod moją wodzą. Przyszedłem do Kielc po to, by poprawić grę tego zespołu - mówi trener Tanik.

W podobnym nastroju są siatkarze Effectora. Zawodnicy ponownie uwierzyli w swoje umiejętności.

- Pamiętam pierwszy mecz przeciwko Bydgoszczy. Byli faworytami tamtego spotkania, ale nie poddaliśmy się i wygraliśmy. Chcieliśmy to powtórzyć i znów sprawić niespodziankę. To się udało, dlatego liczymy, że z Olsztynem będzie podobnie - przekonuje Peter Wohlfie, środkowy Effectora.

Początek meczu w sobotę o godzinie 18.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy