Policjanci złapali dwóch nietrzeźwych w Stąporkowie: W nocy ze środy na czwartek na terenie Stąporkowa funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich kierował volkswagenem mając w swoim organizmie ponad  0,7 promila alkoholu. Kolejny mężczyzna mający w organizmie ponad 2 promile alkoholu kierował motocyklem nie posiadając uprawnień do jego prowadzenia.  Sprawą obu kierowców zajmie się teraz sąd. Jędrzejów pełen atrakcji podczas wakacji: Zalew, pływalnia i Centrum Kultury. Właśnie w tych placówkach dzieci i młodzież nie powinny się nudzić podczas wakacji. Podpowiadamy, co podczas wakacji można robić w Jędrzejowie, by wolny czas od szkoły nie był stracony i nudny. Machnicki nie jest już szefem PO w Kielcach: Radny Jarosław Machnicki nie jest już szefem miejskich struktur Platformy Obywatelskiej w Kielcach. 12. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia: W najbliższą niedzielę, 2 lipca, przypada 12. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia. Obchody upamiętniające to wydarzenie odbędą się w sanktuarium w Skarżysku. Bertus Servaas nie jest już prezesem stowarzyszenia sportowego Vive: Bertus Servaas nie jest już prezesem Stowarzyszenia Sportowego Vive, które prowadził przez 15 lat. Jubileuszowy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dolna Kamienna. Zapisy trwają: W najbliższą niedzielę rusza jubileuszowy, XX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Dolna Kamienna” 2017. Jeszcze jest czas na zgłoszenie swojej drużyny. Jak radzimy sobie z upałami?: Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi słoneczna pogoda. W związku z tym postanowiliśmy zapytać kielczan jak radzą sobie z doskwierającymi upałami. Radny sejmiku chce przyjąć uchodźców z Syrii: Wciąż sporą dyskusję wywołuje temat przyjęcia do Polski uchodźców. We wtorek radny sejmiku z PO Grigor Szaginian skierował do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji list otwarty, w którym poprosił o możliwość przyjęcia pod swój dach rodziny z Syrii. Sporo emocji wzbudził komentarz w tej sprawie posła Dominika Tarczyńskiego. Estetyka na wysokim poziomie: Harmony PRO, to platforma laserowa najnowszej generacji, oferuje rozwiązanie dla większości problemów estetycznych i dermatologicznych. Właśnie z takiego cudu techniki już lada chwilą będą mogli korzystać pacjenci Centrum Medycznego Plus Med. Promocja osobliwości regionu świętokrzyskiego: Natura Idea Człowiek w skrócie NIC, ale znaczy wiele. Projekt realizowany przez Świętokrzyskie i Nadnidziańskie Parki Krajobrazowe ma dotrzeć do turystów, którzy poszukują oryginalnych miejsc,  bazujących na ekologii i bliskości z naturą. Przewodnikiem po tych miejscach jest portal internetowy, a do współtworzenia go, zapraszane są osoby z całego świata.
Menu
reklama
reklama

Atak nożownika w placówce Poczty Polskiej w Kielcach

Atak nożownika w placówce Poczty Polskiej w Kielcach

Atak nożownika w placówce Poczty Polskiej w Kielcach. Nie żyje 38 – letnia kobieta, a lekko ranny został jeden z pracowników. Napastnik został zatrzymany. Na razie nie wiadomo, dlaczego 27-latek zaatakował. Policja prowadzi działania pod nadzorem prokuratora

Ulica Górna w Kielcach. Była godzina 7.30 gdy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do placówki Poczty Polskiej wszedł mężczyzna, który  zaatakował nożem kobietę i zranił 45-letniego pracownika, który był w innym pomieszczeniu. Na miejscu natychmiast zjawiła się policja i pogotowie.

- Lekarz stwierdził zgon 38-letniej kobiety natomiast mężczyźnie została udzielona pomoc na miejscu – mówi sierż. Karol Macek, biuro prasowe KWP w Kielcach.

W ujęciu napastnika pomogli pracownicy poczty.

- Możemy potwierdzić to, że postawa pracowników sprawiła, że policjanci mogli tego mężczyznę zatrzymać niezwłocznie po otrzymaniu takiej informacji - mówi sierż. Karol Macek, biuro prasowe KWP w Kielcach.

27 – letni mieszkaniec Kielc w chwili zatrzymania był trzeźwy, jak informują policjanci nie był wcześniej notowany. Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zaatakował kobietę. Do tej pory ustalono, że zarówno ofiara, jak i napastnik byli pracownikami Poczty Polskiej.  Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły lekarz sądowy

- Zbieramy materiał dowodowy, docieramy do świadków, zabezpieczamy okoliczności tego co się wydarzyło - mówi sierż. Karol Macek, biuro prasowe KWP w Kielcach.

Do Kielc przyjechał członek Zarządu Poczty Polskiej, aby spotkać się z rodziną ofiary. Jak poinformował Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy spółki przeprowadzone będą też spotkania pracowników z psychologami.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy