Umowa podpisana. 4 miliony na inwestycje trafiło do DPS w Końskich: Wielomilionowa inwestycja stała się faktem. W poniedziałek w koneckim Domu Pomocy Społecznej podpisano umowę na termomodernizacje budynku, który pochodzi z początki XX wieku. Uciekał, ale i tak trafił do celi: W poniedziałek mundurowi z małogoskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli.  Pościg za 23-latekiem, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem środków odurzających, zakończył się w przydrożnym rowie. Zagrobelny symfonicznie w Filharmonii: W najbliższy piątek 29 września, Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na nietypowy koncert – Łukasz Zagrobelny Symfonicznie. Jest to element trasy koncertowej wokalisty, z okazji 10-lecia pracy artystycznej. Święto Miodu i Pszczelarzy w Bodzentynie: W niedzielę w Bodzentynie świętowali pszczelarze. Nowy odcinek S7 otwarty: Kierowcy poruszają się już po nowym około 20 kilometrowym, dwujezdniowym, odcinku trasy S7 Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. "Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy" o pośrednictwie pracy: Zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek programu „Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy”. W nim m.in. o nowej usłudze dostępnej w Powiatowym Urzędzie Pracy. Tłumy na Festiwalu Piosenki o Koronę Kielc: Zenek Martyniuk, Ewelina Lisowska, Cleo, Mesajah i wielu innych znanych artystów wystąpiło w niedzielę na kieleckiej Kadzielni. Odbył się tam Festiwal Piosenki o Koronę Kielc. Vive pokonało THW Kiel: Pierwsze zwycięstwo, w tej edycji Ligi Mistrzów, zanotowali szczypiorniści PGE Vive Kielce. Kielczanie pokonali we własnej hali THW Kiel 32:21. "Na Bodzentyńskiej" sobotnie atrakcje dla mieszkańców: Sobota w ramach projektu „Na Bodzentyńskiej" to propozycja Pracowni Przestrzeni Publicznej Instytutu Dizajnu w Kielcach we współpracy z Urzędem Miasta. Dzień otwarty w poradni "Dobre Miejsce": Prywatna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Dobre Miejsce” w sobotę otworzyła swoje drzwi dla ciekawych ofert placówki. Podczas dnia otwartego klienci mogli uzyskać bezpłatne porady.
Menu
reklama
reklama

Korona wygrywa po golu Soriano, a Lettieri postarzał się o pięć lat...

  • Napisał 
Korona wygrywa po golu Soriano, a Lettieri postarzał się o pięć lat...

To był pierwszy taki mecz w Ekstraklasie od dawna. Korona Kielce pokonała w meczu przyjaźni Sandecję Nowy Sącz 1:0. Jedynego gola dla kielczan zdobył Elia Soriano.

Spotkanie Korony z Sandecją zapowiadane było jako „mecz przyjaźni”. Na trybunach, przez całe 90 minut nie brakowało przyjacielskich przyśpiewek czy wspólnego dopingowania obu drużyn. Na boisku zaś, przez całe 90 minut, nie brakowało walki. Kielczanie od początku zdominowali rywala, ale długo nie potrafili udokumentować tego golem. W zasadzie na kilkanaście strzałów, tylko jeden znalazł drogę do bramki. Trafienie Elii Soriano okazało się zwycięskie.

- Byliśmy stroną przeważającą i cieszymy się, że udało się zdobyć trzy punkty - przekonywał po meczu Bartosz Rymaniak.

Na słabą skuteczność narzekał również trener kielczan. Gino Lettieri przekonywał po meczu, że do ostatniego gwizdka drżał o wynik.

- Właściwie nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Sądzimy, że nasze zwycięstwo było słuszne. Ale muszę dodać, że w przeciągu tych 90 minut postarzałem się chyba o pięć lat... - powiedział Lettieri.

Wygrana z Sandecją była drugim zwycięstwem z rzędu Złocisto-krwistych. Kielczanie zanotowali awans w tabeli Lotto Ekstraklasy na 8. miejsce.

Kolejny mecz Korony już w piątek. Żółto-czerwonych czeka wyjazd do Poznania. Początek spotkania z Lechem o 20.30.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy