Umowa podpisana. 4 miliony na inwestycje trafiło do DPS w Końskich: Wielomilionowa inwestycja stała się faktem. W poniedziałek w koneckim Domu Pomocy Społecznej podpisano umowę na termomodernizacje budynku, który pochodzi z początki XX wieku. Uciekał, ale i tak trafił do celi: W poniedziałek mundurowi z małogoskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli.  Pościg za 23-latekiem, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem środków odurzających, zakończył się w przydrożnym rowie. Zagrobelny symfonicznie w Filharmonii: W najbliższy piątek 29 września, Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na nietypowy koncert – Łukasz Zagrobelny Symfonicznie. Jest to element trasy koncertowej wokalisty, z okazji 10-lecia pracy artystycznej. Święto Miodu i Pszczelarzy w Bodzentynie: W niedzielę w Bodzentynie świętowali pszczelarze. Nowy odcinek S7 otwarty: Kierowcy poruszają się już po nowym około 20 kilometrowym, dwujezdniowym, odcinku trasy S7 Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. "Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy" o pośrednictwie pracy: Zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek programu „Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy”. W nim m.in. o nowej usłudze dostępnej w Powiatowym Urzędzie Pracy. Tłumy na Festiwalu Piosenki o Koronę Kielc: Zenek Martyniuk, Ewelina Lisowska, Cleo, Mesajah i wielu innych znanych artystów wystąpiło w niedzielę na kieleckiej Kadzielni. Odbył się tam Festiwal Piosenki o Koronę Kielc. Vive pokonało THW Kiel: Pierwsze zwycięstwo, w tej edycji Ligi Mistrzów, zanotowali szczypiorniści PGE Vive Kielce. Kielczanie pokonali we własnej hali THW Kiel 32:21. "Na Bodzentyńskiej" sobotnie atrakcje dla mieszkańców: Sobota w ramach projektu „Na Bodzentyńskiej" to propozycja Pracowni Przestrzeni Publicznej Instytutu Dizajnu w Kielcach we współpracy z Urzędem Miasta. Dzień otwarty w poradni "Dobre Miejsce": Prywatna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Dobre Miejsce” w sobotę otworzyła swoje drzwi dla ciekawych ofert placówki. Podczas dnia otwartego klienci mogli uzyskać bezpłatne porady.
Menu
reklama
reklama

Konferencja „Coaching dla biznesu”

  • Napisane przez  Paulina Drozdowska
Konferencja „Coaching dla biznesu”

W Centrum Kongresowym Targów Kielce przy ul. Zakładowej odbyła się konferencja „Coaching dla biznesu”. Głównym organizatorem był Oddział Świętokrzyski Izby Coachingu, który na konferencji oficjalnie inaugurował swoją działalność. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Konferencja „Coaching dla biznesu” zbiegła się z uroczystym otwarciem Oddziału Świętokrzyskiego Izby Coachingu. Wydarzenia zgromadziły, nie tylko przedstawicieli firm, którym przede wszystkim były dedykowane wystąpienia prelegentów, ale i przedstawicieli władz województwa. Idea Coachingu wzbudziła entuzjazm wiceprezydenta miasta i wicemarszałka województwa.

Coaching który kojarzymy z językiem angielskim wziął swą nazwę od XVI-wiecznego, węgierskiego miasteczka. Kwestia czym jest coaching wciąż budzi wątpliwości. Coaching przede wszystkim uczy pracy nad sobą, uświadamiania sobie własnych możliwości i na tej podstawie motywuje do działania.

Celem spotkania było zaprezentowanie możliwości zastosowania coachingu jako narzędzia stymulującego wzrost efektywności i innowacyjności działania przedsiębiorstw. Coaching można wykorzystywać zarówno dla własnego rozwoju, jak i polepszenia jakości kontaktów interpersonalnych niezbędnych w  pracy zespołowej.

Przedsiębiorcy wyrażali zainteresowanie nowymi kierunkami rozwoju biznesu, jakie daje coaching. Coaching można wykorzystywać nie tylko w biznesie, interaktywny proces współpracy z klientem rozszerza swoje pole działania na dietetykę, czy wychowywanie dzieci.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy