"Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry" o wykonaniu budżetu: Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Skarżyski powiat - z widokiem nie tylko na góry". Unieważniono przetarg dotyczący budowy ulicy Ponurego: Historii ulicy Ponurego ciąg dalszy. Sport Challenge 2017: piłka nożna i siatkówka plażowa: W miniony weekend odbyły się pierwsze, wakacyjne spotkania ze Sport Challenge 2017. Na kompleksie boisk Orlik 2012 rozegrane zostały turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej. Wydarzeniu patronuje nasza telewizja. Skarżyski szpital uwzględniony w sieci szpitali: Szpital Powiatowy w Skarżysku-Kamiennej znalazł się w opublikowanej we wtorek sieci szpitali. Bezbramkowy sparing Korony: Bez bramek zakończył się pierwszy w tym sezonie sparing Korony Kielce. Rywalem „żółto-czerwonych” był beniaminek I ligi, Puszcza Niepołomice. Tuż po tym meczu trener Gino Lettieri podał nazwiska 22 zawodników, których zabierze na obóz przygotowawczy do Bremy. Jechał 172 km na godzinę bo… ,,lubi się ścigać’’: Policjanci zatrzymali dwóch kierujących którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyźni przez najbliższe 3 miesiące nie usiądą za kierownicą. Targi Pracy na kieleckim Rynku: Na kieleckim Rynku odbyły się Plenerowe Targi Pracy. Wzięło w nich udział 20 wystawców, którzy oferowali ponad tysiąc miejsc pracy. Poszukiwani byli m.in. pracownicy produkcji, gastronomii, wykwalifikowani pracownicy fizyczni i sprzedawcy. Przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich zapraszają do Urzędu Marszałkowskiego: W Urzędzie Marszałkowskim można uzyskać pomoc i skonsultować się z przedstawicielem Rzecznika Praw Obywatelskich. W tym miesiącu dyżur przypada 29 czerwca. Punkt Przyjęć Interesantów będzie czynny  w godzinach od 11.00 do 15.00 na I piętrze w pokoju 112. Jest zarzut zabójstwa w sprawie śmierci proboszcza w Tarnawie: Wracamy do sprawy śmierci proboszcza w Tarnawie. We wtorek kielecka prokuratura postawiła zarzut zabójstwa podejrzanemu 26-latkowi. Wystąpiono także o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sieć szpitali w Świętokrzyskiem przyjęta: Na świętokrzyskiej liście sieci szpitali - dwadzieścia placówek. Dwie lecznice nie dostaną ryczałtu. O kontrakty będą walczyć w konkursach, podobnie jak niektóre oddziały planowe. O szczegółach sieci mówiły w środę wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek i dyrektor świętokrzyskiego NFZ.
Menu
reklama
reklama

Grzegorz Zawada z Piły najlepszym sołtysem

To już po raz XXI Wąchock stał się stolicą polskich sołtysów. Turniej Sołtysów organizowany przez Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Kieleckiej, Gminę Wąchock, Miejsko -Gminny Dom Kultury w Wąchocku i Towarzystwo Przyjaciół Wąchocka na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalno- sportowych województwa świętokrzyskiego.

Czytaj dalej...

Minęło już 120 lat

To niewyobrażalne, ale Społem w Końskich skończyło 120 lat. Na uroczystej okolicznościowej gali były wspomnienia, gratulacje i życzenia dalszych udanych lat działalności. Społem w Końskich ma się dobrze, o czym mogą świadczyć dane, które zostały przedstawione podczas prezentacji.

Czytaj dalej...

Chciał pomagać, nie szkodzić!

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 32 –latka, którego podejrzewają o uprawę konopi. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli 743 krzaki nielegalnych roślin, które znajdowały się w różnych fazach wzrostu.

Czytaj dalej...

Grali i pomagali w Smykowie

Tam gdzie jest potrzebna pomoc, tam idziemy – mówią Panie ze Stowarzyszenia  Przyjaciół Gminy Smyków i po raz szósty zorganizowały  Charytatywny Piknik Sportowy. Były licytacje i zabawa przed sceną. Nie zabrakło też emocji na boisku.  A stawką w tej grze była pomoc niepełnosprawnym.

Czytaj dalej...

Poetka Janina Malicka odwiedziła Końskie

Pełne wzruszeń i wspomnień spotkanie z Janiną Malicką, poetką odbyło się w środę w sali "Egipcjanka” w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich.
W czasie spotkania poetka zauroczyła wszystkich swoimi wierszami, zainteresowała poezją, ze łzami opowiadała o każdym swoim wierszu.

Czytaj dalej...
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy