/>

Pierwsze i trzecie! Brawo Oliwia!

W dalekich Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 Polskiej Federacji Kyokushin Karate. Na Pomorzu Zachodnim wystąpiła 5-osobowa drużyna z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin. Gwiazdą mistrzostw okazała się Oliwia Małecka.

Oliwia Małecka stanęła na najwyższym stopniu podium w kumite, w kategorii 11-12 lat poniżej 50 kg. W kata do 12 lat uplasowała się na najniższym stopniu podium. Brawo!

Paulina Dróżdż, to kolejna zawodniczka Koneckiego Klubu Karate Kyokushin, która nie zawiodła. W kategorii kumite 11-12 lat powyżej 50 kg wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski.

Dobry start zaliczyła Karolina Kozielska, która w Mistrzostwach Polski zajęła trzecie miejsce w kategorii kumite 15-16 lat + 55 kg. W kategorii dziewcząt 11-12 lat 43 kg Oliwia Tatar znalazła się tuż za podium.

W Międzyzdrojach zawiódł Olgierd Kozielski, który musiał uznać wyższość rywali.