Umowa podpisana. 4 miliony na inwestycje trafiło do DPS w Końskich: Wielomilionowa inwestycja stała się faktem. W poniedziałek w koneckim Domu Pomocy Społecznej podpisano umowę na termomodernizacje budynku, który pochodzi z początki XX wieku. Uciekał, ale i tak trafił do celi: W poniedziałek mundurowi z małogoskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli.  Pościg za 23-latekiem, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem środków odurzających, zakończył się w przydrożnym rowie. Zagrobelny symfonicznie w Filharmonii: W najbliższy piątek 29 września, Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na nietypowy koncert – Łukasz Zagrobelny Symfonicznie. Jest to element trasy koncertowej wokalisty, z okazji 10-lecia pracy artystycznej. Święto Miodu i Pszczelarzy w Bodzentynie: W niedzielę w Bodzentynie świętowali pszczelarze. Nowy odcinek S7 otwarty: Kierowcy poruszają się już po nowym około 20 kilometrowym, dwujezdniowym, odcinku trasy S7 Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. "Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy" o pośrednictwie pracy: Zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek programu „Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy”. W nim m.in. o nowej usłudze dostępnej w Powiatowym Urzędzie Pracy. Tłumy na Festiwalu Piosenki o Koronę Kielc: Zenek Martyniuk, Ewelina Lisowska, Cleo, Mesajah i wielu innych znanych artystów wystąpiło w niedzielę na kieleckiej Kadzielni. Odbył się tam Festiwal Piosenki o Koronę Kielc. Vive pokonało THW Kiel: Pierwsze zwycięstwo, w tej edycji Ligi Mistrzów, zanotowali szczypiorniści PGE Vive Kielce. Kielczanie pokonali we własnej hali THW Kiel 32:21. "Na Bodzentyńskiej" sobotnie atrakcje dla mieszkańców: Sobota w ramach projektu „Na Bodzentyńskiej" to propozycja Pracowni Przestrzeni Publicznej Instytutu Dizajnu w Kielcach we współpracy z Urzędem Miasta. Dzień otwarty w poradni "Dobre Miejsce": Prywatna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Dobre Miejsce” w sobotę otworzyła swoje drzwi dla ciekawych ofert placówki. Podczas dnia otwartego klienci mogli uzyskać bezpłatne porady.
Menu
reklama
reklama

Pomóżmy Łukaszowi Sienkiewiczowi

Pomóżmy Łukaszowi Sienkiewiczowi

Los Łukasza Sienkiewicza poszkodowanego w wypadku poruszył wiele wrażliwych serc. Podczas tegorocznych Dni Końskich prowadzona była zbiórka pieniędzy dla Łukasza. Udało się zebrać 657,58 złotych.

Cały czas trwa również zbiórka plastikowych nakrętek, w wielu punktach na terenie całego powiatu koneckiego. W akcję włączył się znany konecki społecznik Marcin Pytlos:

- Łukasz Sienkiewicz pochodzi z Radoszyc. Kilka miesięcy temu miał wypadek. Został potrącony przez młode dwie dziewczyny. Teraz leży w szpitalu.  Zbieramy na jego rehabilitację.

Mamy nadzieję, że dzięki wielu ludziom dobrej woli Łukasz Sienkiewicz szybko stanie na nogi i powróci na łono rodziny. Łukaszowi można pomóc wpłacając na konto Fundacji Pomost Nadziei. Nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy