Blog to dopiero początek...: Czwarta edycja Blogotoku za nami. Tym razem wydarzenie zorganizowano pod hasłem „Blog to dopiero początek...”. Prelegenci mówili o tym, jak wyjść ze swoją działalnością poza pisanie w sieci. Chlewska Wola z nową drogą: Niespełna dwa miesiące temu rozpoczęły się prace remontowe drogi powiatowej w miejscowości Chlewska Wola w powiecie włoszczowskim. Nadaj nazwę ulicy i ronda: Władze gminy Łopuszno zapraszają wszystkich mieszkańców do wyrażenia swojej opinii na temat planowanych nazw ulicy i ronda na terenie miejscowości. O mediach w Polsce... w czwartek na UJK konferencja i panel dyskusyjny: W czwartek, 3 grudnia Instytut Dziennikarstwa i Informacji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach organizuje III Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu „Współczesny polski system medialny”. Tytułem tegorocznej edycji są „Procesy tabloidyzacji i komodyfikacji polskich mediów”. 50 osób chce dobrowolnie odejść ze szpitala na Czarnowie: Do 31 grudnia realizowany będzie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach Program Dobrowolnych Odejść. Kazimierza Wielka ma prawdziwą "perełkę": Kazimierza Wielka to malowniczy teren. Ostatnio zyskała również prawdziwą „perełkę”. W Cudzynowicach w powiecie kazimierskim odkryto złoża wód termalnych. W poniedziałek wspólnie z inwestorami rozważano różne pomysły wykorzystania tego terenu. Najprawdopodobniej w okolicy odwiertu powstanie infrastruktura wypoczynkowo – uzdrowiskowa. Program opieki nad zabytkami dobrze oceniony: Ponad 100 milionów złotych kosztowała realizacja „Programu opieki nad zabytkami województwa świętokrzyskiego”. Dzięki niemu możliwe było zabezpieczenie i rewitalizacja wielu obiektów w naszym regionie. Galeria Komes otwarta: Skarżysko wzbogaciło się o nową galerię. Otwarcie galerii w Hotelu Komes jest pewnego rodzaju uzupełnieniem usług świadczonych przez hotel, a spotkanie świata kuchni i świata sztuki jest bardzo ciekawą propozycją. Osiem lat wojewody. Czas na podsumowanie: Nowa kadencja sejmu i zmiana partii rządzącej wiąże się również z nową osobą na stanowisku wojewody świętokrzyskiego. Na ostatnim spotkaniu z mediami, Bożentyna Pałka-Koruba podsumowała osiem lat swojej działalności oraz poinformowała opinię społeczną o swoich dalszych planach. Plakaty i Dary w jędrzejowskim muzeum: Kilka tysięcy przedmiotów, w tym książki, fotografie, meble, płyty i obrazy, trafiło do jędrzejowskiego Muzeum im. Przypkowskich. To dary przekazane w testamencie przez Ewę Makomaską – Mozer, wnuczkę założyciela muzeum. Powstała z nich wyjątkowa wystawa, którą można już zwiedzać.
Menu
reklama
reklama

Nowe szkolenia w KSWP

Nowe szkolenia w KSWP

Rozpoczęły się nowe szkolenia, na które można się zapisywać w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Po skończonym cyklu szkolenia można uzyskać certyfikat uprawniający między innymi do obsługi komputera, a także obsługi wózków widłowych. Są to szkolenia, które zakończą się egzaminem.

Wiele ciekawych szkoleń rozpoczyna się w tych dniach w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są do różnych odbiorców. Na jakie szkolenia możemy liczyć zgłaszając się do placówek KSWP na terenie województwa świętokrzyskiego?

Zachęcamy do odwiedzenia strony KSWP i skorzystania z interesujących nas szkoleń. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać - warto podjąć ten wysiłek.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy