Europejska majówka: Malownicze miejsce, piękna pogoda i dużo atrakcji, czego chcieć więcej w wolny dzień? 2 maja we Włoszczowie już po raz kolejny zorganizowano rodzinną, europejską majówkę. Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Żeromskiego: Na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Piłsudskiego w Skarżysku – Kamiennej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Gdzie na Majówkę?: Majówka trwa w najlepsze. Uczennice III i I liceum w Skarżysku przygotowały dla Państwa sondę na temat tego, jakie Skarżyszczanie mają plany na długi majowy weekend. Otwarcie sezonu turystycznego w Muzeum im. Orła Białego: Sezon turystyczny w Muzeum im. orła Białego można uznać za otwarty. Inauguracja odbyła się w piątek z udziałem m.in. starosty skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego, wiceprezydenta Krzysztofa Myszki, dyrekcji i pracowników muzeum oraz mieszkańców miasta.  Dzień Dawcy Szpiku dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepienia: Już w najbliższy weekend, 6 maja, w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi lub szpiku dla każdego pacjenta, który zostanie zakwalifikowany do przeszczepienia. Akcję organizują pracownicy Starostwa, wierząc w słuszność idei dawstwa szpiku, która może uratować życie niejednemu człowiekowi. Pożegnanie trzecioklasistów w "Mickiewiczu": Piątek był dla tegorocznych maturzystów jednym z ostatnich dni spędzonych w murach szkoły. W Skarżysku pożegnano ostatnie roczniki, teraz przed młodzieżą egzamin dojrzałości. Flaga... nasz biało-czerwony symbol narodowy: Flaga jest znakiem symbolizującym suwerenność państwową lub narodową. Jej wygląd zwykle nawiązuje do tradycji historycznej państwa. Podniesienie flagi państwowej na maszt było głównym punktem obchodów Dnia Flagi, który obchodzimy w naszym kraju 2 maja. Na kieleckim rynku wręczono również odznaczenia państwowe, a także nagrody dla zwycięzców V Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych. Miał być kuratorem, będzie dyrektorem... Wzgórza Zamkowego: Rafał Nowak, dotychczasowy dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, będzie kierował Wzgórzem Zamkowym w Kielcach. Komisja uznała, że jest on najlepszym kandydatem, spośród trzech, którzy zgłosili się do konkursu na dyrektora instytucji. Pomóż Lorein nagrać nową płytę: Zespół Lorein z Suchedniowa w swoim dorobku ma już dwie płyty, teraz – aby nagrać trzeci krążek – prosi o wsparcie swoich fanów. Szczegóły w materiale filmowym. "Laury Świętokrzyskie" przyznane: W piątek w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się gala wręczenia nagród wojewody świętokrzyskiego, Laur Świętokrzyski. Co roku przyznawane są one osobom, instytucjom czy organizacjom, aktywnym na różnym polu.
Menu
reklama
reklama

Nowe szkolenia w KSWP

Nowe szkolenia w KSWP

Rozpoczęły się nowe szkolenia, na które można się zapisywać w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Po skończonym cyklu szkolenia można uzyskać certyfikat uprawniający między innymi do obsługi komputera, a także obsługi wózków widłowych. Są to szkolenia, które zakończą się egzaminem.

Wiele ciekawych szkoleń rozpoczyna się w tych dniach w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są do różnych odbiorców. Na jakie szkolenia możemy liczyć zgłaszając się do placówek KSWP na terenie województwa świętokrzyskiego?

Zachęcamy do odwiedzenia strony KSWP i skorzystania z interesujących nas szkoleń. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać - warto podjąć ten wysiłek.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy