Ankieta dla mieszkańców Skarżyska: Skarżysko przystąpiło do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Skarżysko-Kamienna na lata 2016 – 2022. Plan służyć ma przede wszystkim mieszkańcom miasta. Umożliwi także ubieganie się o środki unijne w nowej perspektywie finansowej i pieniądze z Funduszów Ochrony Środowiska. Ćwicz szybko i skutecznie z Bodytech: Bodytech to nowoczesna metoda treningów, bardzo rozpowszechniona wśród profesjonalnych i zawodowych sportowców. W Niemczech tą metodą trenują, między innymi, piłkarze Bayernu Monachium. Zalety i pozytywne cechy Bodytech można już poznać w Kielcach, w nowej siłowni Krzysztofa Lijewskiego, szczypiornisty Vive Tauron Kielce. Gratka dla wszystkich mam: Centrum handlowe „Hermes” w szczególny sposób zadbało o mamy w ich święto. Panie, które odwiedziły tego dnia centrum, mogły zadbać o swoją urodę w ramach bezpłatnych usług i konsultacji. Jest dobrze, a nawet dostatecznie: Poznaliśmy raport Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty w sprawie kondycji fizycznej dzieci ze szkół gimnazjalnych. Wynik na ogół są dobre, ale jest jeszcze wiele w tym temacie do poprawienia. Powiatowe obchody Dnia Strażaka: Już w najbliższy piątek, przy Centrum Kultury w Jędrzejowie, swoje doroczne święto będą obchodzić strażacy. Tego dnia na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji na które serdecznie zapraszamy wraz ze starostą jędrzejowskim, Edmundem Kaczmarkiem. Zbigniew Wodecki wystąpi na festiwalu "Muzyką do Nieba": W sobotę, 30 maja, odbędzie się VIII Integracyjny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Muzyką do Nieba". Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ordynariusz Diecezji Radomskiej - ks. bp Henryk Tomasik, i właściciel ZPCHR Wtórpol - Leszek Wojteczek. Tegoroczną gwiazdą wydarzenia będzie Zbigniew Wodecki. Na koncert zaprasza Państwa ks. Jerzy Karbownik. Gorące narkotyki: Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego koneckiej komendy zatrzymali czterech młodych mężczyzn z województwa łódzkiego. W trakcie kontroli drogowej u jednego z nich ujawniono i zabezpieczono biały proszek oraz susz roślinny. Po wykonaniu wstępnych badań znalezione substancje zidentyfikowano jako środki odurzające. Mężczyznom zostały już przedstawione zarzuty. Wszystkie dzieci nasze są!: Podczas niedzielnego festynu z okazji Dnia Dziecka w Końskich w Domu Kultury odbędzie się bardzo ciekawa wystawa fotografii naszej koleżanki po fachu Marzeny Kądzieli. Wystawa dostępna będzie od godziny 18:00. Życzenia dla mam: 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Tego dnia w szczególności dbamy o swoje mamy, kupujemy kwiaty i składamy im życzenia. Rozbudowa Energetycznego Centrum Nauki na finiszu. Byliśmy w środku: Kończy się rozbudowa Kieleckiego Parku Technologicznego przy ul. Olszewskiego. Z naszą kamerą byliśmy w pomieszczeniach, w których ulokowane będzie Energetyczne Centrum Nauki. Choć prace jeszcze trwają, obiekt już robi wrażenie.
Menu

Nowe szkolenia w KSWP

Nowe szkolenia w KSWP

Rozpoczęły się nowe szkolenia, na które można się zapisywać w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Po skończonym cyklu szkolenia można uzyskać certyfikat uprawniający między innymi do obsługi komputera, a także obsługi wózków widłowych. Są to szkolenia, które zakończą się egzaminem.

Wiele ciekawych szkoleń rozpoczyna się w tych dniach w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są do różnych odbiorców. Na jakie szkolenia możemy liczyć zgłaszając się do placówek KSWP na terenie województwa świętokrzyskiego?

Zachęcamy do odwiedzenia strony KSWP i skorzystania z interesujących nas szkoleń. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać - warto podjąć ten wysiłek.

Powrót na górę

Pozostałe informacje

Nasze programy