Nietrzeźwy kierowca uciekał przed policją. Uderzył w radiowóz. Trafił do aresztu: 24-latek z powiatu skarżyskiego został tymczasowo aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy. Uciekał przed policją – chciał staranować policyjny radiowóz. Otwarto kolejne mieszkania chronione: 16 września przy ulicy Nowowiejskiej 14 w Kielcach otwarto kolejne lokale aktywizujące. Mieszkania przeznaczone będą dla osób z niepełnosprawnością intelektualna, fizyczną i sprzężoną. Ideą projektu jest dążenie do zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie rozszerzonej Unii Europejskiej. To generuje koszty – Maria Zuba mówi o wyborach uzupełniających w okręgach jednomandatowych: O wyborach: tych, co za nami – czyli uzupełniających do Senatu i tych, co przed nami – czyli samorządowych, rozmawiamy z gościem Kwadransu Politycznego, Marią Zubą. Posłanka PiS odnosi się w czasie rozmowy między innymi do bardzo niskiej frekwencji w czasie wyborów uzupełniających. Niezapomniane wakacje dzięki akcji "Podziel się sercem": Z inicjatywy przyjaciół Zespołu Placówek Opieki, Wychowania i Interwencji Kryzysowej Przystań w Skarżysku, Komendy Powiatowej Policji i Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych w auli tej szkoły zorganizowano już po raz dziesiąty imprezę pod tytułem "Podziel się sercem". Projekt "Młodzi na start" dla opiekunek: Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w ramach projektu "Młodzi na start" przeprowadziło w Staszowie kolejne szkolenie. Tym razem chodziło o poszerzenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych dla opiekunek osób chorych, starszych, niepełnosprawnych lub dzieci. Nowa akcja edukacyjna dla najmłodszych: Ruszyła nowa akcja edukacyjna na temat bezpiecznego i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej, skierowana do przedszkolaków oraz dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych. 74-latek ugrzązł na leśnej drodze: 12 września, w piątek, koło godziny 20 włoszczowska policja otrzymała telefon od 74-latka, proszącego o pomoc w wydostaniu się z lasu. Nawigacja, którą kierował się mężczyzna, poprowadziła go przez leśną drogę. Teatr im. Żeromskiego dla mieszkańców Stąporkowa i regionu! Relacja z przedpremierowej próby. Tylko u nas!: Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, jedyny państwowy teatr dramatyczny w naszym województwie rusza w objazd po regionie i Polsce! Zagości także do Stąporkowa, w powiecie koneckim. Kolejne utrudnienia drogowe w centrum Kielc: Od wtorku przez tydzień potrwają utrudnienia w ruchu w okolicy Galerii Korona. Drogowcy rozpoczęli remont ulicy Polnej. Korona wreszcie zwycięska (uakt.): Chciałoby się powiedzieć: wreszcie! Korona Kielce zanotowała pierwsze zwycięstwo w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Żółto-czerwoni pokonali na Kolporter Arenie Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1.
Menu

Nowe szkolenia w KSWP

Nowe szkolenia w KSWP

Rozpoczęły się nowe szkolenia, na które można się zapisywać w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Po skończonym cyklu szkolenia można uzyskać certyfikat uprawniający między innymi do obsługi komputera, a także obsługi wózków widłowych. Są to szkolenia, które zakończą się egzaminem.

Wiele ciekawych szkoleń rozpoczyna się w tych dniach w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są do różnych odbiorców. Na jakie szkolenia możemy liczyć zgłaszając się do placówek KSWP na terenie województwa świętokrzyskiego?

Zachęcamy do odwiedzenia strony KSWP i skorzystania z interesujących nas szkoleń. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać - warto podjąć ten wysiłek.

Powrót na górę

Pozostałe informacje

Nasze programy