Vive Tauron Kielce mistrzem Final Four Ligi Mistrzów!: Meczu finałowego Final Four Ligi Mistrzów pomiędzy Vive Tauron Kielce, MVM Veszprem nie rozstrzygnięto nawet podczas dogrywki. Musiały odbyć się więc rzuty karne. XI Jarmark Świętokrzyski na Świętym Krzyżu: Koła Gospodyń Wiejskich, regionalne potrawy, ludowa muzyka i wiele atrakcji - między innymi właśnie na to mogli liczyć turyści i mieszkańcy naszego województwa, którzy przybyli na XI Jarmark Świętokrzyski. Walka o strzałę: I Turniej Łuczniczy o Złotą Strzałę Królowej Bony za nami. Na królewski zamek w Chęcinach zjechało rycerstwo z całego województwa świętokrzyskiego, by zmierzyć się z różnymi konkurencjami i wygrać główną nagrodę. Vive Tauron Kielce w finale Final Four Ligi Mistrzów!: Vive Tauron Kielce awansowało do finału Final Four Ligi Mistrzów pokonując francuskie Paris Saint-Germain 28:26. Procesje Bożego Ciała przeszły ulicami parafii: W czwartek obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Ulicami naszych parafii przeszły procesje eucharystyczne, które nieodłącznie kojarzą się ze świętem Bożego Ciała. Czy powinniśmy podlewać ogródki kranówką?: Według prognoz zbliżające się lato, ma być jeszcze cieplejsze od poprzedniego. Jest to związane z ocieplaniem się klimatu. To natomiast rodzi obawę braku wody i chwilowym wyczerpaniem jej zasobów. Szkolenia szansą dla bezrobotnych: Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka programu "Rynek pracy - rynek wyzwań". Tym razem mowa jest o szkoleniach, które mogą poprawić sytuację bezrobotnych na rynku pracy. Zatrzymali poszukiwanego: W czwartek  policjanci z Komisariatu Policji w Bodzentynie zatrzymali 34 –latka z gminy Nowa Słupia. Ten problem wciąż powraca: Z problemem coraz częstszych kradzieży na cmentarzu komunalnym w Skarżysku zgłosił się do nas widz. Okazuje się, że ten proceder zdarza się nie tylko przed Świętem Zmarłych. Scyzorykowo i koncertowo na kieleckim Rynku: Od piątku do niedzieli kielecki Rynek będzie tętnił życiem nie tylko dzięki meczom Vive i strefie Kibica. Przez cały weekend na scenie prezentować będą się uczestnicy tegorocznego festiwalu Scyzoryki.
Menu
reklama
reklama

Nowe szkolenia w KSWP

Nowe szkolenia w KSWP

Rozpoczęły się nowe szkolenia, na które można się zapisywać w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Po skończonym cyklu szkolenia można uzyskać certyfikat uprawniający między innymi do obsługi komputera, a także obsługi wózków widłowych. Są to szkolenia, które zakończą się egzaminem.

Wiele ciekawych szkoleń rozpoczyna się w tych dniach w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są do różnych odbiorców. Na jakie szkolenia możemy liczyć zgłaszając się do placówek KSWP na terenie województwa świętokrzyskiego?

Zachęcamy do odwiedzenia strony KSWP i skorzystania z interesujących nas szkoleń. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać - warto podjąć ten wysiłek.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy