Legia Warszawa w Skarżysku: Zapraszamy Państwa do hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza w sobotę o godzinie 17.00. Do Skarżyska na spotkanie sparingowe przyjedzie MKS MDK Legia Warszawa. Gospodarzem spotkania będzie zespół Skarżyskiej Akademii Siatkówki Salon Fryzjerski Wioletta. Granat przed spotkaniem z Beskidem Andrychów: Mimo niesprzyjającej pogody piłkarze Granatu Skarżysko ostro trenują przed sobotnim spotkaniem z Beskidem Andrychów. Trener Pietrzykowski jest spokojny przed meczem, ale ma szacunek dla rywala i dobrze pamięta ubiegłoroczną przegraną. Czy w składzie skarżyszczan szykują się jakieś zmiany? Szczegóły w materiale filmowym. Szał szkolnych zakupów: Podręczniki to tylko część szkolnej wyprawki. Do tego zeszyty, pisaki, plecak, strój na w-f... Moglibyśmy tak wymieniać długo. "Piątka" wraz z rodzicami szykuje dla uczniów niespodziankę: Zostało kilka dni do pierwszego dzwonka, a w wielu szkołach trwają jeszcze ostatnie przygotowania do ponownego przyjęcia uczniów. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 5 i już dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy, jaka nowość czeka na dzieci 1 września. Zmiany widać już od samego wejścia... Nowa strategia rozwoju powiatu koneckiego: Powstała nowa strategia rozwoju powiatu koneckiego. Wicestarosta Andrzej Lenart przed naszą kamerą wyjaśnia różnice między poprzednią, a obecna strategią, która zdaniem wicestarosty jest bardziej życiowa i odpowiada rzeczywistym problemom występującym w powiecie. Traktorem wjechał do sklepu: Włoszczowscy stróże prawa zatrzymali pijanego kierowcę traktora. Mężczyzna próbował wjechać do sklepu pojazdem. Zniszczył drzwi sklepu. Czy ciągnikiem rolniczym da się wjechać do sklepu? Próbował tego dokonać pijany 35-latek bez prawa jazdy kategorii T. Do zdarzenia doszło w Bebelnie. Policyjna akcja "Prędkość": 22 sierpnia od godziny 6.00 do 22.00 na terenie województwa świętokrzyskiego przeprowadzana będzie akcja policyjna pod nazwą „Prędkość”. Pijany na rowerze wpadł do rowu: O tym, że nie wolno siadać za kółko po alkoholu, policjanci przekonują na każdym kroku. Niebezpieczna może być również jazda na podwójnym gazie... rowerem. Przekonał się o tym 60-latek w gminie Knurów. Szansa dla KKSM. Są chętni na zakup Marmurów: Jest zainteresowanie Kieleckimi Kopalniami Surowców Mineralnych. Trwają rozmowy z kilkoma firmami, które są chętne, by zakupić likwidowaną spółkę. Potencjalni inwestorzy zapoznali się już z majątkiem i sytuacją finansową „Marmurów”. Do sprzedaży może dojść już na przełomie września i października. Ponad 26 mln zł na rozwój polskiej wsi: Ponad 26 mln złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich trafi do świętokrzyskich gmin. Samorząd województwa świętokrzyskiego podpisał 33 umowy. To projekty wodno–kanalizacyjne i modernizacja stałego targowiska. Zainteresowanie wsparciem było tak duże, że Zarząd Województwa stara się o pozyskanie dodatkowych pieniędzy na te projekty, które zostały na liście rezerwowej.
Menu

Nowe szkolenia w KSWP

Nowe szkolenia w KSWP

Rozpoczęły się nowe szkolenia, na które można się zapisywać w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Po skończonym cyklu szkolenia można uzyskać certyfikat uprawniający między innymi do obsługi komputera, a także obsługi wózków widłowych. Są to szkolenia, które zakończą się egzaminem.

Wiele ciekawych szkoleń rozpoczyna się w tych dniach w Koneckim Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenia skierowane są do różnych odbiorców. Na jakie szkolenia możemy liczyć zgłaszając się do placówek KSWP na terenie województwa świętokrzyskiego?

Zachęcamy do odwiedzenia strony KSWP i skorzystania z interesujących nas szkoleń. Jak już wielokrotnie mogliśmy się przekonać - warto podjąć ten wysiłek.

Powrót na górę

Pozostałe informacje

Nasze programy