Policjanci złapali dwóch nietrzeźwych w Stąporkowie: W nocy ze środy na czwartek na terenie Stąporkowa funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich kierował volkswagenem mając w swoim organizmie ponad  0,7 promila alkoholu. Kolejny mężczyzna mający w organizmie ponad 2 promile alkoholu kierował motocyklem nie posiadając uprawnień do jego prowadzenia.  Sprawą obu kierowców zajmie się teraz sąd. Jędrzejów pełen atrakcji podczas wakacji: Zalew, pływalnia i Centrum Kultury. Właśnie w tych placówkach dzieci i młodzież nie powinny się nudzić podczas wakacji. Podpowiadamy, co podczas wakacji można robić w Jędrzejowie, by wolny czas od szkoły nie był stracony i nudny. Machnicki nie jest już szefem PO w Kielcach: Radny Jarosław Machnicki nie jest już szefem miejskich struktur Platformy Obywatelskiej w Kielcach. 12. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia: W najbliższą niedzielę, 2 lipca, przypada 12. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia. Obchody upamiętniające to wydarzenie odbędą się w sanktuarium w Skarżysku. Bertus Servaas nie jest już prezesem stowarzyszenia sportowego Vive: Bertus Servaas nie jest już prezesem Stowarzyszenia Sportowego Vive, które prowadził przez 15 lat. Jubileuszowy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dolna Kamienna. Zapisy trwają: W najbliższą niedzielę rusza jubileuszowy, XX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Dolna Kamienna” 2017. Jeszcze jest czas na zgłoszenie swojej drużyny. Jak radzimy sobie z upałami?: Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi słoneczna pogoda. W związku z tym postanowiliśmy zapytać kielczan jak radzą sobie z doskwierającymi upałami. Radny sejmiku chce przyjąć uchodźców z Syrii: Wciąż sporą dyskusję wywołuje temat przyjęcia do Polski uchodźców. We wtorek radny sejmiku z PO Grigor Szaginian skierował do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji list otwarty, w którym poprosił o możliwość przyjęcia pod swój dach rodziny z Syrii. Sporo emocji wzbudził komentarz w tej sprawie posła Dominika Tarczyńskiego. Estetyka na wysokim poziomie: Harmony PRO, to platforma laserowa najnowszej generacji, oferuje rozwiązanie dla większości problemów estetycznych i dermatologicznych. Właśnie z takiego cudu techniki już lada chwilą będą mogli korzystać pacjenci Centrum Medycznego Plus Med. Promocja osobliwości regionu świętokrzyskiego: Natura Idea Człowiek w skrócie NIC, ale znaczy wiele. Projekt realizowany przez Świętokrzyskie i Nadnidziańskie Parki Krajobrazowe ma dotrzeć do turystów, którzy poszukują oryginalnych miejsc,  bazujących na ekologii i bliskości z naturą. Przewodnikiem po tych miejscach jest portal internetowy, a do współtworzenia go, zapraszane są osoby z całego świata.
Menu
reklama
reklama

"Sport to zdrowie". Przed nami pierwszy turniej, zapisy trwają

"Sport to zdrowie". Przed nami pierwszy turniej, zapisy trwają

20 maja na Orliku przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbędzie się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Stowarzyszenie "Przyszłość i Rozwój". Drużyny nadal mogą zgłaszać chęć udziału.

Będzie to pierwszy z cyklu Turniej w Piłkę Nożną „Sport to Zdrowie ”, organizowany przez Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój.

Aby zgłosić drużynę należy przesłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z nazwą drużyny, wpisaną kategorią, imieniem i nazwiskiem kapitana/opiekuna drużyny oraz numerem telefonu. Drużynę można zgłosić również telefonicznie pod numerami telefonów Adam Ciok: 504-948-010, Marek Gąska 603-952-175.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych:

- Młodzik – ur. od roku 2003 (bez ograniczeń, max. 6 zawodników),

- Junior – ur. od roku 1997 do 2002 (max. 2 zrzeszonych, max. 6 zawodników).

Aby wziąć udział w turnieju należy posiadać ważną legitymację szkolną! Zapisy potrwają do piątku – 19 maja (do godz.18:00). Liczba drużyn ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Honorowy Patronat nad Turniejem objął Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy