Umowa podpisana. 4 miliony na inwestycje trafiło do DPS w Końskich: Wielomilionowa inwestycja stała się faktem. W poniedziałek w koneckim Domu Pomocy Społecznej podpisano umowę na termomodernizacje budynku, który pochodzi z początki XX wieku. Uciekał, ale i tak trafił do celi: W poniedziałek mundurowi z małogoskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli.  Pościg za 23-latekiem, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem środków odurzających, zakończył się w przydrożnym rowie. Zagrobelny symfonicznie w Filharmonii: W najbliższy piątek 29 września, Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na nietypowy koncert – Łukasz Zagrobelny Symfonicznie. Jest to element trasy koncertowej wokalisty, z okazji 10-lecia pracy artystycznej. Święto Miodu i Pszczelarzy w Bodzentynie: W niedzielę w Bodzentynie świętowali pszczelarze. Nowy odcinek S7 otwarty: Kierowcy poruszają się już po nowym około 20 kilometrowym, dwujezdniowym, odcinku trasy S7 Jędrzejów – granica województwa świętokrzyskiego i małopolskiego. "Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy" o pośrednictwie pracy: Zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek programu „Zatrudniamy, wspieramy, pomagamy”. W nim m.in. o nowej usłudze dostępnej w Powiatowym Urzędzie Pracy. Tłumy na Festiwalu Piosenki o Koronę Kielc: Zenek Martyniuk, Ewelina Lisowska, Cleo, Mesajah i wielu innych znanych artystów wystąpiło w niedzielę na kieleckiej Kadzielni. Odbył się tam Festiwal Piosenki o Koronę Kielc. Vive pokonało THW Kiel: Pierwsze zwycięstwo, w tej edycji Ligi Mistrzów, zanotowali szczypiorniści PGE Vive Kielce. Kielczanie pokonali we własnej hali THW Kiel 32:21. "Na Bodzentyńskiej" sobotnie atrakcje dla mieszkańców: Sobota w ramach projektu „Na Bodzentyńskiej" to propozycja Pracowni Przestrzeni Publicznej Instytutu Dizajnu w Kielcach we współpracy z Urzędem Miasta. Dzień otwarty w poradni "Dobre Miejsce": Prywatna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna „Dobre Miejsce” w sobotę otworzyła swoje drzwi dla ciekawych ofert placówki. Podczas dnia otwartego klienci mogli uzyskać bezpłatne porady.
Menu
reklama
reklama

III Ogólnopolski Turniej Tańca UTW. Zapisy trwają

  • Napisane przez  Weronika Kępa
III Ogólnopolski Turniej Tańca UTW. Zapisy trwają

Już po raz trzeci na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca UTW. Organizatorem tego wydarzenia jest Skarżyski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejskie Centrum Kultury przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta.

Uroczystość ta jest skierowana do grup tanecznych, studentów- seniorów, z Uniwersytetu III Wieku i innych aktywnych środowisk seniorów. Swój udział można zgłaszać do połowy listopada, a sam turniej odbędzie się 22 listopada od godziny 12. 

Dla studentów z Uniwersytet III Wieku w październiku zaczyna się nowy rok akademicki, a co za tym idzie nowe doświadczenia, integracje i zdobywanie wiedzy. Seniorzy działają w mieście bardzo prężnie, angażując się w wiele wydarzeń.

Emeryci co roku zaskakują swoimi umiejętnościami. Mają więcej wigoru niż niejeden 20 latek i są dowodem na to, że dobrze się bawić można w każdym wieku.

Powrót na górę
reklama

Pozostałe informacje

Nasze programy