reklama

reklama

/>

Wiadomości

Niezwykła potańcówka w Ciekotach

W niedzielę, mieszkańcy gminy Masłów otrzymali pierwsze karty seniora. Odbyło się to podczas specjalnego spotkania członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciekotach. Seniorów do tańca porwała DJ Wika, która w tym roku skończy 80 lat.

Czytaj dalej...

Rower dobry na wszystko

Na włoszczowskim rynku odbył się piknik podsumowujący akcję „Rower Pomaga”. W działaniach profilaktycznych, których głównym celem jest m.in. promowanie bezpieczeństwa na drodze, nie mogło zabraknąć włoszczowskich policjantów. Mundurowi przygotowali wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych.

Czytaj dalej...

Starosta Samorządowcem 20-lecia

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich. Jednym z głównym punktów programu była uroczysta gala, podczas której wyróżnieni zostali  starostowie i prezydenci 20-lecia, samorządowcy, którzy od samego początku istnienia powiatów pełnią swoje funkcje. Takich osób jest 24 w całym kraju, w naszym województwie to starosta buski Jerzy Kolarz.

Czytaj dalej...

50 lat szpitala wojewódzkiego na Czarnowie

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Przez pół wieku lecznica przeszła ogromną drogę, by stać się jedną z wiodących placówek. W sobotę odbyła się gala, podczas której uhonorowano m.in. byłych szefów szpitala, a także przedstawiono plany na przyszłość.

Czytaj dalej...

Wojska Polskiego do remontu?

Coraz bliżej przebudowy ul. Wojska Polskiego w Kielcach. Miejski Zarząd Dróg zamierza ubiegać się o rządowe wsparcie tej inwestycji. W czwartek zgodę na prowadzenie działań zmierzających do złożenia wniosku wydali kieleccy radni.

Czytaj dalej...

Komitet SLD Lewica Razem przedstawił swój program "Kielce odNowa"

Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem przedstawił swój program Kielce odNowa. Głównym celem jest zatrzymanie odpływu mieszkańców ze stolicy regionu i przyciągniecie nowych – mówił Marcin Chłodnicki. Kandydat na prezydenta Kielc wskazał też siedem priorytetów dla miasta. To między innymi lepsza współpraca z biznesem,  program in vitro czy darmowa komunikacja dla wszystkich.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •