/>

„Młyn” wraca na Kolporter Arenę!

„Młyn” wraca na Kolporter Arenę!

Na Kolporter Arenie znów będziemy mogli usłyszeć zorganizowany doping. We wtorek odbyło się spotkanie delegacji kibiców Korony Kielce z prezesem Krzysztofem Zającem. W trakcie rozmowy zapadła decyzja: "Młyn" po rocznej przerwie wraca na kielecki stadion.

Wtorkowe spotkanie trwało niecałe 60 minut. Klub reprezentował prezes Krzysztof Zając, delegacja kibiców liczyła około 20 osób. Obydwie strony doszły do konsensusu i kieleccy fani zapowiedzieli powrót na sobotnie spotkanie z Termaliką.

- Daliśmy sobie czas do soboty, jeśli to nam wyjdzie i nabierzemy do siebie zaufania to siądziemy do dalszych rozmów – mówi prezes Korony Kielce, Krzysztof Zając

Z rozmów zadowoleni byli również kibice, którzy na „Młyn” powrócą po 12 miesiącach przerwy.

- Prezes wypadł w naszych oczach bardzo pozytywnie. Widać jego chęć współpracy, chociażby przez zdjęcie zakazów stadionowych – wyjaśnia Jacek Wojtachnio, wolontariusz ośrodka „Kibice Razem” Korona Kielce.

To na razie wstępny kompromis, od którego zależy dalsza współpraca. Jedno jest pewne, na mecz z Termaliką powróci zorganizowany doping. Władze klubu liczą, że na Kolporter Arenie pojawi się nawet 10 tysięcy kibiców, którzy pomogą Koronie w walce o grupę mistrzowską.

-Zawodnicy i cała drużyna zasłużyła na gorący doping. My wierzymy, że uda nam się zakwalifikować do grupy mistrzowskiej – tłumaczy prezes kieleckiego klubu, Krzysztof Zając.
-Liczą się tylko 3 punkty w meczu z Termaliką. Chcemy osiągnąć pierwszą „ósemkę” - zapewnia Jacek Wojtachnio.

Początek meczu z Termaliką o godz. 18. Bilety na spotkanie można nabywać w punktach sprzedaży lub przez internet.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •