Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Atak nożownika w placówce Poczty Polskiej w Kielcach

Atak nożownika w placówce Poczty Polskiej w Kielcach

Atak nożownika w placówce Poczty Polskiej w Kielcach. Nie żyje 38 – letnia kobieta, a lekko ranny został jeden z pracowników. Napastnik został zatrzymany. Na razie nie wiadomo, dlaczego 27-latek zaatakował. Policja prowadzi działania pod nadzorem prokuratora

Ulica Górna w Kielcach. Była godzina 7.30 gdy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do placówki Poczty Polskiej wszedł mężczyzna, który  zaatakował nożem kobietę i zranił 45-letniego pracownika, który był w innym pomieszczeniu. Na miejscu natychmiast zjawiła się policja i pogotowie.

- Lekarz stwierdził zgon 38-letniej kobiety natomiast mężczyźnie została udzielona pomoc na miejscu – mówi sierż. Karol Macek, biuro prasowe KWP w Kielcach.

W ujęciu napastnika pomogli pracownicy poczty.

- Możemy potwierdzić to, że postawa pracowników sprawiła, że policjanci mogli tego mężczyznę zatrzymać niezwłocznie po otrzymaniu takiej informacji - mówi sierż. Karol Macek, biuro prasowe KWP w Kielcach.

27 – letni mieszkaniec Kielc w chwili zatrzymania był trzeźwy, jak informują policjanci nie był wcześniej notowany. Na razie nie wiadomo, dlaczego mężczyzna zaatakował kobietę. Do tej pory ustalono, że zarówno ofiara, jak i napastnik byli pracownikami Poczty Polskiej.  Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły lekarz sądowy

- Zbieramy materiał dowodowy, docieramy do świadków, zabezpieczamy okoliczności tego co się wydarzyło - mówi sierż. Karol Macek, biuro prasowe KWP w Kielcach.

Do Kielc przyjechał członek Zarządu Poczty Polskiej, aby spotkać się z rodziną ofiary. Jak poinformował Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy spółki przeprowadzone będą też spotkania pracowników z psychologami.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •