Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Wisła popłynęła. Korona lepsza od Białej Gwiazdy

Wisła popłynęła. Korona lepsza od Białej Gwiazdy

Korona na fali. Mecze w grupie mistrzowskiej jak najbardziej służą kieleckiej drużynie, która w środę pokonała krakowską Wisłę 3:2 i awansowała na 5. lokatę. Bramki dla „żółto-czerwonych” strzelali Radek Dejmek, Mateusz Możdżeń i Jacek Kiełb.

W środę na Kolporter Arenie zameldowało się prawie 10 tysięcy kibiców, jednak na sportowe emocje trzeba było poczekać. Mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem, ze względu na problemy z agregatem prądotwórczym. Ta przerwa posłużyła wiślakom, którzy zagrali dobrą pierwszą połowę i schodząc do szatni prowadzili 2:1. Po przerwie górą była jednak Korona.

- Tą pierwszą połowę zagraliśmy inaczej niż nakreślił nam trener. Możliwe, że wkradło się zmęczenie. W drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej – mówi pomocnik Korony, Jacek Kiełb.

Drugie 45. minut to całkowita dominacja Korony. Kielczanie poprawili grę w obronie, wzmacniając przy tym ofensywę. Duży wpływ na to mieli zmiennicy.

- Pewne korekty po przerwie i to co najważniejsze – zmiany. Bardzo dobrze zagrali zmiennicy, ten mecz wygraliśmy także charakterem – tłumaczy trener Korony, Maciej Bartoszek.

Spotkania z Białą Gwiazdą zawsze dostarczają olbrzymich emocji, zarówno na trybunach jak i na boisku. Nie inaczej było w środę. W całym meczu odnotowano 35 fauli, a w 66. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gości, Ivan Gonzalez.

- Powiedzieliśmy sobie w szatni, że muszą przysłowiowo „trzeszczeć kości”, mamy się poświęcać i wygrać ten mecz. Cieszę się, że przyniosło to nam 3 punkty – wyjaśnia defensor Korony, Rafał Grzelak.

Po tym zwycięstwie kielczanie wskoczyli na 5. lokatę i utrzymanie tej pozycji staje się coraz bardziej realne.

- Staje się realne i zostały trzy trzy mecze. Nie możemy zapomnieć z kim jeszcze gramy, bo ten mecz z Legią będzie miał ogromne znaczenie – wyjaśnia Mateusz Możdżeń, piłkarz Korony.

Kolejne spotkanie Korona rozegra w poniedziałek, 22 maja. W Niecieczy zmierzy się z tamtejszym Bruk-Bet Termalicą.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •