Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Kontuzje problemem Korony

Kontuzje problemem Korony

Po kilku tygodniach przerwy wraca piłkarska Lotto Ekstraklasa. Kielczanie na pierwszą kolejkę muszą poczekać do poniedziałku. Na Kolporter Arenie Żółto-czerwoni podejmować będą Zagłębie Lubin.

We wtorek i środę piłkarze Korony Kielce mieli wolne. Od czwartku na treningach koncentrować będą się już tylko na najbliższym przeciwniku. W przygotowaniach przeszkadzają jednak kontuzje. Trener Lettier zwraca również uwagę, że odpowiednia forma, ze względu na krótszy okres przygotowawczy, powinna przyjść dopiero w kolejnych meczach.

- Jesteśmy wg mnie dobrze przygotowani. Trenowaliśmy dwa razy dziennie. Ten okres przygotowawczy potrwa jednak jeszcze 2-3 tygodnie. Jeszcze więc trochę pracy przed nami zostało - przekonuje trener Gino Lettieri.

Zdążyliśmy się przyzwyczaić, że Korona przed startem Lotto Ekstraklasy znów jest typowana jako kandydat do spadku. Piłkarze przekonują, że po raz kolejny, tzw. eksperci, nie mają racji.

- Nie wyobrażam sobie, że drużyna, która w poprzednim sezonie zajęła 5. miejsce w Lotto Ekstraklasie, teraz miałaby bić się o utrzymanie - przekonuje Jakub Żubrowski.

Wiadomo jednak, że po ostatnich roszadach w składzie, potrzebny będzie czas na zgranie, nie tylko na boisku. Póki co, barierą może być jedynie język.

Piłkarze zachęcają kibiców do tego, żeby w poniedziałek stawili się oni na stadionie w jak największej liczbie. Szczególnie teraz przyda się wsparcie dwunastego zawodnika.

Początek poniedziałkowego spotkania o godzinie 18.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •