Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

W poniedziałek mecz z Arką

W poniedziałek mecz z Arką

Po pierwszym zwycięstwie w tym sezonie piłkarze Korony powalczą o przedłużenie dobrej passy. W poniedziałek na wyjeździe kielczanie zagrają z Arką Gdynia. Głównym atutem „żółto-czerwonych” w tym spotkaniu ma być dobre przygotowanie fizyczne.

W poniedziałek piłkarze Korony Kielce odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Na Kolporter Arenie „żółto-czerwoni” pokonali Cracovię 4:2. Kielczanie mimo 30-stopniowego upału kondycyjnie wytrzymali trudy tego spotkania i to ma być jeden z głównych atutów przed kolejnym meczem, który rozegrają w Gdyni z Arką.

- Wytrzymaliśmy tempo meczu przy tej wysokiej temperaturze. Szczególnie w drugiej połowie było widać, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie – wyjaśnia trener Korony, Gino Lettieri.

W meczu z Cracovią Korona zagrała solidnie w obronie, stwarzając przy tym wiele akcji podbramkowych. Wciąż jest jednak wiele rzeczy do poprawy, przede wszystkim zgranie zespołu.

- Nie chcę zrzucać z siebie odpowiedzialności, ale zauważam sporo sytuacji, gdzie mamy rezerwy w dograniu piłki – tłumaczy Maciej Górski, napastnik Korony.

Poniedziałkowe starcie Korony z Arką zapowiadane jest jako mecz walki. Obydwa zespoły słyną z twardej gry i olbrzymiego charakteru.

- Arka podkręcona przez trenera Ojrzyńskiego gra twardo. U nas też nikt nie odstawia nogi, ale oprócz samej walki liczy się także to co „w sieci” - mówi Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony.

Początek poniedziałkowego meczu o godz. 18.00. Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski. 

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •