/>

„Gwiazdy Letniego Nieba” zaśpiewają na Kadzielni

„Gwiazdy Letniego Nieba” zaśpiewają na Kadzielni

Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny i Kasia Moś – to tylko kilku artystów, którzy wezmą udział 19 sierpnia w organizowanym na kieleckiej Kadzielni koncercie „Gwiazdy Letniego Nieba”. Bilety na to wydarzenie są bezpłatne, a nabyć je można m.in. w Urzędzie Miasta, kieleckim oddziale TVP czy na ulicy Sienkiewicza.

Pod koniec maja w Kielcach odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski zapowiedział współpracę z miastem Kielce nad stworzeniem nowego festiwalu muzycznego. W środę prezydent Wojciech Lubawski zorganizował spotkanie z mediami, gdzie poinformował, że zapadły już pierwsze ustalenia odnośnie jednego z koncertów.

- Realizujemy dzisiaj pierwszy etap, czyli koncert, który będzie bezpośrednio transmitowany przez telewizję – wyjaśnia Wojciech Lubawski, prezydent Kielc.

Imprezę poprowadzą: znana kielczanka, aktorka i tancerka - Edyta Herbuś oraz Tomasz Wolny - prezenter Panoramy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.20, a na żywo transmitować je będzie Telewizja Polska.

- Telewizja Polska jest producentem artystycznym tego przedsięwzięcia. To po ich stronie leży zapewnienie atrakcyjnych dla widzów artystów – informuje Karol Gadowski z Wydziału Promocji i Kultury UM Kielce.

Wstęp na koncert jest wolny za okazaniem bezpłatnych biletów. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.

- Wejściówki na koncert są bezpłatne. Niebawem ruszy ich dystrybucja. Nabyć ją będzie można w Urzędzie Miasta, Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim, kieleckim oddziale TVP oraz na rynku i ulicy Sienkiewicza – wylicza Artur Sobolewski, dyr. Wydziału Promocji i Kultury UM Kielce.

Koncert „Gwiazdy Letniego Nieba” jest zapowiedzią przyszłorocznej imprezy o jakiej mówili w maju na Kadzielni Jacek Kurski, Prezes Telewizji Polskiej oraz prezydent miasta Wojciech Lubawski.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •