Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie ekspresowej "siódemki" ze Skarżyska-Kamiennej do granicy województwa: Ruszyły prace przy budowie ostatniego odcinka ekspresowej S7 w świętokrzyskiem - od Skarżyska-Kamiennej do granicy 30 listopada rusza sezon na miejskim lodowisku: W czwartek, 30 listopada, oficjalnie zostanie zainaugurowany sezon 2017/2018 na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego. Przejechał 100 km, nie wiedział gdzie jest!: We wtorek policjanci z jędrzejowskiej drogówki pomogli 81-letniemu seniorowi, który nie wiedział gdzie się znajduje. Konwent przeciwko likwidacji RDOŚ: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego mówi stanowcze nie i wyraża zdecydowany sprzeciw wobec propozycji likwidacji przez W kolejnym odcinku programu Eko-Świętokrzyskie, śledzimy dwutlenek węgla w przyrodzie...: Powietrze, którym oddychamy w największym stopniu składa się z azotu i tlenu. Pobierając tlen, wydychamy W sobotę "Koncert z Gwiazdą": W sobotę, 25 listopada o 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej odbędzie się koncert fundacji „Daj O podróżniczej pasji i kolejnych wyzwaniach: O Stowarzyszeniu SALUTEM jest ostatnio głośno za sprawą wyprawy „Scyzoryki wzdłuż Afryki” i równoległej inicjatywy

/>

Rozpoczyna się Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

Rozpoczyna się Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu jak spędzić ostatnie wakacyjne weekendy, to z pomocą przychodzi Teatr Lalki i Aktora Kubuś. III Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! Art już w najbliższą sobotę. W programie spektakle, głośne czytanie sztuk i warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Nie ma nudy w wakacje, jest przygoda. Teatr Lalki i Aktora Kubuś proponuje aktywne spędzenie trzech sierpniowych weekendów.   III Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! Art rozpocznie się już w najbliższą sobotę.

- Tegoroczny festiwal budowaliśmy w obrębie hasła bliskość, rodzina, relacje, które SA dla nas fundamentalne i świadczą o jakości naszego życia – mówił Robert Drobniuch, dyrektor Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach.

Dlatego festiwalowe wydarzenia skierowane są do całych rodzin. To nie tylko odkrywanie teatru, ale też przestrzeń do wspólnych rozmów i zabaw. W programie najciekawsze spektakle i inicjatywy artystyczne z całej Polski, warsztaty dla dzieci i dorosłych, a także głośne czytanie sztuk i pokazy filmów.

Jest coś co odróżnia tegoroczny festiwal od poprzednich edycji,  to wydarzenia adresowane specjalnie dla młodzieży, ambitne spektakle mówiące na poważnie o - szkole, przyjaźni, rodzinie czy miłości

Festiwal Hurra Art. wspiera Urząd Miasta, a partnerami są Kieleckie Centrum Kultury i Instytut Designu.

- Budujemy tym swoja markę  - mówi Karol Gadowski, z-ca dyr. Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Miasta.

Na Hurra Art. Każdy znajdzie cos dla siebie. Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” zachęca do wspólnej kreatywnej zabawy, która pomaga poznawać świat i rozbudza wyobraźnię. Ostatniego dnia organizatorzy zapraszają na przykład na spacer śladami teatru. Bilety na spektakle będą w specjalnych, promocyjnych cenach, a na wiele atrakcji wstęp będzie bezpłatny. Szczegóły bogatego programu dostępne są na stronie Teatru Lalki i Aktora Kubuś.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •