Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Korona w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Korona w kolejnej rundzie Pucharu Polski

120 minut potrzebowali piłkarze Korony Kielce, aby wyeliminować Zagłębie Sosnowiec w 1/16 Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry bramki nie padły, dopiero w dogrywce na listę strzelców wpisali się Elia Soriano i Mateusz Możdżeń. W kolejnej rundzie podopieczni trenera Gino Letteriego zmierzą się z Wisłą Kraków.

W ostatnich latach piłkarze Korony Kielce nie mieli szczęścia do rozgrywek pucharowych. Dwa lata temu mimo zwycięstwa z Wdą Świecie, „żółto-czerwoni” zostali ukarani walkowerem za występ nieuprawnionego zawodnika. Rok pózniej lepsza od Korony w rzutach karnych okazała się Puszcza Niepołomice. Teraz trener Gino Lettieri zapowiedział, że do Pucharu Polski kielczanie podejdą bardzo poważnie. W 1/16 „żółto-czerwoni” po dogrywce pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:1.

- To kosztowało nas bardzo dużo sił, ale to efekt tego, że mieliśmy bardzo dobrego przeciwnika – wyjaśnia Gino Lettieri, trener Korony Kielce.

Przez większość spotkania to kielczanie dominowali i stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych. Zagłębie jednak dobrze grało w obronie, próbując wyprowadzić skuteczny kontratak.

- Trenerowi też dziękuje za słowa otuchy, bo uważam, że fajnie ocenił nasz zespół. Dzisiaj graliśmy z jednym z lepszych zespołów Ekstraklasy – tłumaczy Dariusz Banasik, szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec.

W regulaminowym czasie gry bramki nie padły, dlatego konieczna była dogrywka. W trakcie jej trwania sędzia zarządził przerwę ze względu na silne opady deszczu. Chwilę po wznowieniu gry pierwszą bramkę w barwach Korony zdobył Elia Soriano, który wykorzystał podanie Marcina Cebuli.

- Myślę, że z dnia na dzień będziemy lepiej się rozumieć i będzie to wyglądało coraz lepiej – mówi Marcin Cebula, zawodnik Korony Kielce.

Później wynik podwyższył Mateusz Możdżeń. Gola honorowego dla gospodarzy zdobył Tomasz Nawrotka. W kolejnej rundzie kielczanie zmierzą się z Wisłą Kraków. Gospodarza tego meczu wyłoni losowanie.

- Lepiej byłoby grać u nas, bo dla kibiców to jeden z najważniejszych meczów w sezonie – wyjaśnia Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony.

Mecze 1/8 piłkarskiego Pucharu Polski odbędą się w środę, 20 września.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •