Ruszyła pierwsza kolejka III Masłowskiej Ligi Futsalu: Rozpoczęła się III edycja Masłowskiej Ligi Futsalu. W zawodach bierze udział 14 drużyn z gminy "Zostań świętym Mikołajem": 18 listopada, w sobotę, w patio Miejskiego Centrum Kultury o 18.00 odbyła się kolejna edycja Tragiczny pożar w Woli Szczygiełkowej. Nie żyje 74-letnia kobieta: Pożar wybuchł po godzinie 2 w nocy z soboty na niedzielę. Parterowy drewniany dom podzielony 23. Festiwal Form Dokumentalnych NURT 2017 już 21 listopada: Już od 21 listopada Kielce będą stolicą polskiego filmu dokumentalnego - zobaczymy 41 najciekawszych produkcji Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Plener fotograficzny Moje miejsce / Wspólna przestrzeń: W Wiśnówce odbył się plener fotograficzny  Moje miejsce / Wspólna przestrzeń.   Organizatorem wydarzenia była grupa Szpital Wojewódzki rozbłysł na fioletowo dla małych wojowników: W geście solidarności z wcześniakami, Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach, 17 listopada, w Światowym Dniu Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał "Talenty Świętokrzyskie" wręczone po raz 18.: W tym roku "Talenty Świętokrzyskie" otrzymały 32 osoby i jeden zespół. Dodatkowo, przyznano 11 wyróżnień. Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada.

/>

Korona wygrywa po golu Soriano, a Lettieri postarzał się o pięć lat...

Korona wygrywa po golu Soriano, a Lettieri postarzał się o pięć lat...

To był pierwszy taki mecz w Ekstraklasie od dawna. Korona Kielce pokonała w meczu przyjaźni Sandecję Nowy Sącz 1:0. Jedynego gola dla kielczan zdobył Elia Soriano.

Spotkanie Korony z Sandecją zapowiadane było jako „mecz przyjaźni”. Na trybunach, przez całe 90 minut nie brakowało przyjacielskich przyśpiewek czy wspólnego dopingowania obu drużyn. Na boisku zaś, przez całe 90 minut, nie brakowało walki. Kielczanie od początku zdominowali rywala, ale długo nie potrafili udokumentować tego golem. W zasadzie na kilkanaście strzałów, tylko jeden znalazł drogę do bramki. Trafienie Elii Soriano okazało się zwycięskie.

- Byliśmy stroną przeważającą i cieszymy się, że udało się zdobyć trzy punkty - przekonywał po meczu Bartosz Rymaniak.

Na słabą skuteczność narzekał również trener kielczan. Gino Lettieri przekonywał po meczu, że do ostatniego gwizdka drżał o wynik.

- Właściwie nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Sądzimy, że nasze zwycięstwo było słuszne. Ale muszę dodać, że w przeciągu tych 90 minut postarzałem się chyba o pięć lat... - powiedział Lettieri.

Wygrana z Sandecją była drugim zwycięstwem z rzędu Złocisto-krwistych. Kielczanie zanotowali awans w tabeli Lotto Ekstraklasy na 8. miejsce.

Kolejny mecz Korony już w piątek. Żółto-czerwonych czeka wyjazd do Poznania. Początek spotkania z Lechem o 20.30.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •