reklama

reklama

/>

Komedia kryminalna i humor ostry jak brzytwa. „Szalone Nożyczki” na deskach Teatru im. S. Żeromskiego

Komedia fryzjerska i humor ostry jak brzytwa. „Szalone Nożyczki” na deskach Teatru im. S. Żeromskiego

„Szalone Nożyczki”, legendarna amerykańska komedia zawita na scenie Teatru im. Stefana Żeromskiego. Akcja rozgrywa się w salonie fryzjerskim i opowiada historię śledztwa w sprawie morderstwa pewnej złośliwej pianistki. Finał nie jest znany, bo sprawcę zbrodni co wieczór wskazują sami widzowie.

Komedia kryminalna i humor ostry jest jak brzytwa. „Szalone Nożyczki” w reżyserii Jerzego Bończaka na scenie Teatru im. Stefana Żeromskiego. Akcja toczy się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek – Tonia Wziętego, który wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana, rozpoczyna się śledztwo, a jego finał za każdym razem może być inny, bo sprawcę, co wieczór wskazują sami widzowie. W tej sprawie wszyscy są podejrzani.

Dla Jerzego Bończaka to nie pierwsze spotkanie z kieleckimi aktorami, wcześniej reżyser współpracował przy produkcjach „Miłość i polityka” oraz „Wdowy”. W rolę właściciela salonu fryzjerskiego wciela się Dawid Żłobiński , aktor przyznaje, że stworzenie ciekawej kreacji w tej sztuce to dla niego duże wyzwanie.

Zabawne dialogi, nieco zwariowana akcja i szansa na wcielenie się w rolę Sherlocka Holmesa, sprawiają, że widzowie uwielbiają „Szalone nożyczki”. Spektakl od chwili powstania, nie schodzi z afiszy w Stanach Zjednoczonych. Komedia trafiła nawet do Księgi Rekordów Guinnessa jako sztuka najdłużej grana w tym kraju. „Szalone Nożyczki”  na scenie Teatru im. Stefana Żeromskiego, będzie można oglądać od 11 października do końca tego roku.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •