Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Konferencja „Coaching dla biznesu”

Konferencja „Coaching dla biznesu”

W Centrum Kongresowym Targów Kielce przy ul. Zakładowej odbyła się konferencja „Coaching dla biznesu”. Głównym organizatorem był Oddział Świętokrzyski Izby Coachingu, który na konferencji oficjalnie inaugurował swoją działalność. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Konferencja „Coaching dla biznesu” zbiegła się z uroczystym otwarciem Oddziału Świętokrzyskiego Izby Coachingu. Wydarzenia zgromadziły, nie tylko przedstawicieli firm, którym przede wszystkim były dedykowane wystąpienia prelegentów, ale i przedstawicieli władz województwa. Idea Coachingu wzbudziła entuzjazm wiceprezydenta miasta i wicemarszałka województwa.

Coaching który kojarzymy z językiem angielskim wziął swą nazwę od XVI-wiecznego, węgierskiego miasteczka. Kwestia czym jest coaching wciąż budzi wątpliwości. Coaching przede wszystkim uczy pracy nad sobą, uświadamiania sobie własnych możliwości i na tej podstawie motywuje do działania.

Celem spotkania było zaprezentowanie możliwości zastosowania coachingu jako narzędzia stymulującego wzrost efektywności i innowacyjności działania przedsiębiorstw. Coaching można wykorzystywać zarówno dla własnego rozwoju, jak i polepszenia jakości kontaktów interpersonalnych niezbędnych w  pracy zespołowej.

Przedsiębiorcy wyrażali zainteresowanie nowymi kierunkami rozwoju biznesu, jakie daje coaching. Coaching można wykorzystywać nie tylko w biznesie, interaktywny proces współpracy z klientem rozszerza swoje pole działania na dietetykę, czy wychowywanie dzieci.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •