reklama

reklama

/>

Wyniki XII kolejki Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

W I lidze prowadzi Elmar, ale po piętach depcze im Simset. Net, a Boca Juniors traci do prowadzącej dwójki cztery punkty. Oto komplet rezultatów Jędrzejowskiej Ligi Futsalu.


I Liga
Simset.Net – JRG Jędrzejów – 2 : 2
Kamil Woliński, Łukasz Baliński – Dominik Butenko 2.

Sanitar Lasków – Elmar – 3 : 3
Paweł Głogowski 2, Dominik Wydrych – Tomasz Puchrowicz 2, Bartłomiej Sputo.

Aldach Szczekociny – Vamos Sędziszów – 5 : 3
Krzysztof Minor 2, Grzegorz Małek 2, Konrad Papaj – Tomasz Kita, Tomasz Rozborski, Dariusz Dylewski.

Boca Juniors – Skaut – 6 : 4
Aleksander Karpiński 4, Paweł Jaskólski, Łukasz Fenrych – Łukasz Niemstak 2, Michał Chabuz, Sylwester Zapała.

Reymonta – Blaugrana – 5 : 0 vo.

viGO! Quickpack Skroniów – Zadora Wodzisław – 3 : 2
Piotr Kasza, Bartłomiej Niedziela, Szymon Krawczyk – Mateusz Baran 2.

Sepio Boys – Simset.NeXt – 9 : 4
Dominik Szewczyk 7, Damian Szmalec 2 – Przemysław Butenko, Rafał Koprowski, Patryk Kośmider, Krzysztof Szymański.

II Liga

Reymonta Ii – Braders Team – 1 : 7
Krystian Zasada – Piotr Czuba 3, Damian Borowski, Mateusz Wroński, Konrad Budziński, Kamil Pińczyński.

Dream Team – Aspen – 1 : 0
Paweł Dąbek.

Rossonerri – Crazy Sport – 2 : 1
Jakub Foremnik, Miłosz Nazimek – Michał Kowalski.

Dragoni – CSKA Niespodzianka – 4 : 4
Michał Bartosiński 4 – Alan Laprus, Kamil Bednarek, Krystian Równicki, Mateusz Pełka.

Fermentacja – Elmar II – 0 : 5 vo.

X-Plosion – Logistic Team – 7 : 0
Andrzej Tambor 3, Paweł Walnik 3, Łukasz Laskowski.

Ćwierćfinał Pucharu Ligi JLF :

Simset.Net – Skaut – 2 : 0
Kamil Woliński, gol samobójczy.

Sanitar Lasków – Elmar – 1 : 5
Tomasz Szmit – Tomasz Puchrowicz 3, Jarosław Owczarek, Patryk Kowalczyk.


Zapowiedź XIII kolejka JLF :

17lutego 2018 roku (sobota)
2 liga    godz: 1440– Elmar II - Dragoni
1 liga    godz: 1520– JRG Jędrzejów - Simset.NeXt
2 liga    godz: 1600– Braders Team - Simset.Net II
Puchar    godz: 1640– 1/2 – Boca Juniors – Simset.Net
1 liga    godz: 1720– Skaut - Sepio Boys
2 liga    godz: 1800– CSKA Niespodzianka - Slums Attack
1 liga    godz: 1840– Vamos Sędziszów - viGO! Quickpack Skroniów
1 liga    godz: 1920– Reymonta - Sanitar Lasków

18lutego 2018 roku (niedziela)
2liga    godz: 940–   Crazy Sport - X-Plosion
1liga    godz: 1020– Elmar - Simset.Net
2liga    godz: 1100– Aspen - Reymonta II
1liga    godz: 1140– Reymonta - Zadora Wodzisław
Puchar    godz: 1220– 1/2 – JRG Jędrzejów – Elmar
1 liga    godz: 1300– Sanitar Lasków - Aldach Szczekociny
2 liga    godz: 1340– Dream Team - Rossonerri
2 liga    godz: 1420– Slums Attack - Simset.Net II

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •