Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie ekspresowej "siódemki" ze Skarżyska-Kamiennej do granicy województwa: Ruszyły prace przy budowie ostatniego odcinka ekspresowej S7 w świętokrzyskiem - od Skarżyska-Kamiennej do granicy 30 listopada rusza sezon na miejskim lodowisku: W czwartek, 30 listopada, oficjalnie zostanie zainaugurowany sezon 2017/2018 na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego. Przejechał 100 km, nie wiedział gdzie jest!: We wtorek policjanci z jędrzejowskiej drogówki pomogli 81-letniemu seniorowi, który nie wiedział gdzie się znajduje. Konwent przeciwko likwidacji RDOŚ: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego mówi stanowcze nie i wyraża zdecydowany sprzeciw wobec propozycji likwidacji przez W kolejnym odcinku programu Eko-Świętokrzyskie, śledzimy dwutlenek węgla w przyrodzie...: Powietrze, którym oddychamy w największym stopniu składa się z azotu i tlenu. Pobierając tlen, wydychamy W sobotę "Koncert z Gwiazdą": W sobotę, 25 listopada o 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej odbędzie się koncert fundacji „Daj O podróżniczej pasji i kolejnych wyzwaniach: O Stowarzyszeniu SALUTEM jest ostatnio głośno za sprawą wyprawy „Scyzoryki wzdłuż Afryki” i równoległej inicjatywy

/>

Przedsiębiorcy w Sielpi odetchnęli z ulgą. Już wkrótce w tej turystycznej miejscowości pojawi się nitka gazu

Przedsiębiorcy w Sielpi odetchnęli z ulgą. Już wkrótce w tej turystycznej miejscowości pojawi się nitka gazu

Ta informacja powinna ucieszyć turystów. W Sielpi już wkrótce pojawi się mini terminal gazowy, który pozwoli na doprowadzenie gazu do tej turystycznej miejscowości. Właśnie został podpisany list intencyjny w tej sprawie. Gaz w Sielpi rozwiążę wiele problemów.

Porozumienie w sprawie doprowadzenia gazu do Sielpi zostało podpisane kilka dni temu w Urzędzie Miasta w Końskich.

 - To jest już bardzo niedługa, realna perspektywa – mówi na naszej antenie burmistrz Końskich Krzysztof Obratański

Sieć lokalna, o której mówi burmistrz Obratański, w przypadku Sielpi otwiera nowe perspektywy. Zwłaszcza dla tych, którzy prowadzą tam działalność gospodarczą. Nie można zapomnieć także o turystach, bo doprowadzenie gazu do domków letniskowych i ośrodków wypoczynkowych w znaczny sposób powinno wydłużyć sezon turystyczny w Sielpi.

Mini terminal, który powstanie w Sielpi, będzie włączony w program pilotażowy PSG. List w tej sprawie został już podpisany.

 - Na początku 2018 roku taki terminal powstanie. Zadeklarowałem, że Urząd Gminy ze swej sztony zrobi wszystko, by inwestycja bez przeszkód została zakończona. Musimy zorganizować klientów, którzy będą chcieli skorzystać z usług terminalu – zakończył burmistrz Obratański.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •