Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Ruszyło glosowanie na Budżet Obywatelski

Ruszyło glosowanie na Budżet Obywatelski

Już wiadomo, że o 500 tysięcy złotych z Budżetu Obywatelskiego przeznaczonych na 2018 rok, zawalczy dwanaście projektów. Jeden projekt nie spełnił wymogów formalnych. Pełną listę inwestycji podajemy poniżej.

Głosowanie na wszystkie dwanaście projektów ruszyło dzisiaj 5 września. Głosować można w sposób tradycyjny, wrzucając głos do urny w Urzędzie Miasta lub za pośrednictwem Internetu. 

Najpóźniej 10 października dowiemy się , które z dwunastu zadań będzie wykonywane. Do finału dostanie się pięć projektów. Na każde zadanie konecki magistrat przeznaczy 100 tysięcy złotych.

Zadania zgłoszone do BO Miasta i Gminy Końskie na 2018 r.:

- Rozbudowa kompleksu rekreacyjnego w Stadnickiej Woli.

- Boisko wielofunkcyjne o wymiarach 40 m x 20 m z nawierzchnią sztuczną wraz z ogrodzeniem w Nieświniu przy ul. Szkolnej.

- Przebudowa gruntowej drogi gminnej – ul Wschodniej w Rogowie  w kierunku ul. Granicznej w Rogowie (do tzw. Starego Młyna) na długości 420 metrów.

- Plac rekreacyjno-sportowy z zestawem do ćwiczeń siłowych Street Workout i elementami siłowni zewnętrznej na Osiedlu Warszawska.

- Zagospodarowanie terenu przy Wiejskim Domu Kultury w Kornicy – budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego. 

- Doposażeniu placu zabaw dla dzieci i siłowni dla młodzieży i dorosłych  w Młynku Nieświńskim przy ul. Świętokrzyskiej.

- Monitoring jakości powietrza w mieście Końskie.

- Doposażenie placu rekreacyjnego w Pomykowie.

- Doposażenie placu zabaw przy ul. Robotniczej w Końskich.

- Doposażenie placu zabaw na Osiedlu 3 Maja w Końskich poprzez wykonanie nawierzchni syntetycznej.

- Sportowo-rekreacyjne zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym Barycz Dolny w Baryczy – budowa boiska piłkarskiego o nawierzchni trawiastej.- Dywanik asfaltowy długości 200 m, grubości 5 cm i szerokości 5 m  na ul. Fabrycznej w Końskich.

- Budowa krytej trybuny na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 13  w Końskich.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •