Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Starszy człowiek już jest bezpieczny

W środę policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich odnaleźli 80-latka z gminy Stąporków, który dzień wcześniej poszedł do lasu na grzyby. Mężczyzna zgubił drogę do domu i całą noc błądził  po lesie. Dzięki szybkiej i skutecznej akcji policjantów, staruszek szczęśliwie wrócił do domu.

Do Komisariatu Policji w Stąporkowie zgłosiła się mieszkanka miejscowości Boków, która poinformowała stróżów prawa, że jej 80-letni mąż dzień wcześniej poszedł do lasu na grzyby i do chwili obecnej nie powrócił. Rodzina zaginionego początkowo prowadziła sama poszukiwania, jednak nie przyniosły one skutku, więc postanowili poprosić policjantów o pomoc. Komendant Powiatowy Policji w Końskich od razu zarządził alarm jednostki, w którym uczestniczyło 52 funkcjonariuszy z koneckiej jednostki oraz 24 policjantów z Oddziałów Prewencji KWP w Kielcach.

Stróżów prawa  wspomagali również strażacy i strażnicy leśni. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli także policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy najpierw z rodziną zaginionego przeszukali dukty leśne w pobliżu miejsca zamieszkania staruszka. Następnie policjanci ustalili, że zaginiony mężczyzna widziany był w pobliżu sąsiedniej miejscowości Kolonia Szczerbacka (powiat Przysuski). Funkcjonariusze natychmiast się w tereny leśne w pobliżu tej miejscowości i skrupulatnie zaczęli przeczesywać ten teren. Po około dwóch kilometrach mundurowi zauważyli siedzącego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zaginionego. Był on zmoknięty i wyziębiony.

Okazało się, że jest to zaginiony 80-latek, który oświadczył, że zgubił się w lesie i całą noc błądził w poszukiwaniu drogi do domu.

Źródło: KWP Kielce.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •