reklama

reklama

/>

Artystyczne podziękowanie za wsparcie (uakt.)

Artystyczne podziękowanie za wsparcie

Za nami kolejny, 38. Wiosenny Koncert Charytatywny fundacji „Daj Szansę” pod tytułem "Stypendyści – Fundatorom". To jest koncert, w którym stypendyści odwdzięczają się swoim dobroczyńcom za pomoc  finansową.

Na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej w Skarżysku zobaczyliśmy występy Wiktorii Paduch, Aleksandry Gąski, Angeliki Zych, Urszuli Krzemińskiej, Jakuba Rosy, Aleksa Kulity, Jakuba Kijaka i Patrycji Kawalec.

Oddajemy w Państwa ręce relację foto. W poniedziałkowym wydaniu Wiadomości Świętokrzyskich zaprezentujemy Państwu obszerną relację z sobotniego koncertu. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Fundacja "Daj Szansę" tradycyjnie na początku każdego roku przyznaje wyróżnienia honorowe dla tych Darczyńców, którzy wpierają finansowo Fundację. W zależności od wysokości łącznych wpłat na konto Fundacji, osoby te otrzymują certyfikaty przynależności do Kręgów Fundatorów Fundacji "Daj Szansę". Jest to ze strony fundacji forma podziękowania, wyraz szacunku i uznania dla Darczyńców, dzięki którym może realizować swoje cele.

Za wpłaty dokonane do końca 2015 r. przyznanych zostało łącznie 16 certyfikatów przynależności do brązowego, srebrnego, złotego i brylantowego Kręgu Fundatorów.

Osoby, które na konto fundacji wpłaciły od 501 do 1.000 zł otrzymały brązowy certyfikat przynależności do kręgu Fundatorów Fundacji, za wpłaty od 1.001 do 1.500 zł – otrzymały srebrny certyfikat, a za wpłaty od 1.501 do 2.000 zł  - złoty certyfikat.

Do Brązowego Kręgu Fundatorów dołączyli Bartosz Bętkowski, Bogusław Ciok, Jacek Jeżyk, Janusz Kołodziej,  Konrad Krӧnig, Małgorzata Kwiatkowska, Grzegorz Małkus, Konrad Sokół i Adolf Walkowiak.   

Do Srebrnego Kręgu Fundatorów dołączyli Artur Berus i Paweł Krupa.

Do Złotego Kręgu Fundatorów dołączyła Bogusława Krawczyńska.

Do Brylantowego Kręgu Fundatorów Fundacji "Daj Szansę" dołączają Ci darczyńcy, którzy dokonali wpłat na konto Fundacji powyżej 3.000 zł.

Do Brylantowego Kręgu Fundatorów dołączyli Katarzyna Bilska, Jan Gajda, Anna Leżańska i Jerzy Żmijewski. 

Złote Serce za przekazanie fundacji 5 tysięcy złotych otrzymał Tomasz Wojteczek.

Od ubiegłego roku Fundacja "Daj Szansę" przyznaje nowe honorowe wyróżnienie o nazwie SIEWCA DOBRA.  Wyróżnienie to przyznawane jest tym darczyńcom, którzy wsparli fundację kwotą powyżej 12 tys. zł. Statuetkę SIEWCA DOBRA otrzymała Magdalena Grzmil.

W trakcie koncertu przeprowadzona została kwesta na fundusz stypendialny fundacji. Zebrano 1017 zł.

Obszerna relacja z koncertu

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •