Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie ekspresowej "siódemki" ze Skarżyska-Kamiennej do granicy województwa: Ruszyły prace przy budowie ostatniego odcinka ekspresowej S7 w świętokrzyskiem - od Skarżyska-Kamiennej do granicy 30 listopada rusza sezon na miejskim lodowisku: W czwartek, 30 listopada, oficjalnie zostanie zainaugurowany sezon 2017/2018 na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego. Przejechał 100 km, nie wiedział gdzie jest!: We wtorek policjanci z jędrzejowskiej drogówki pomogli 81-letniemu seniorowi, który nie wiedział gdzie się znajduje. Konwent przeciwko likwidacji RDOŚ: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego mówi stanowcze nie i wyraża zdecydowany sprzeciw wobec propozycji likwidacji przez W kolejnym odcinku programu Eko-Świętokrzyskie, śledzimy dwutlenek węgla w przyrodzie...: Powietrze, którym oddychamy w największym stopniu składa się z azotu i tlenu. Pobierając tlen, wydychamy W sobotę "Koncert z Gwiazdą": W sobotę, 25 listopada o 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej odbędzie się koncert fundacji „Daj O podróżniczej pasji i kolejnych wyzwaniach: O Stowarzyszeniu SALUTEM jest ostatnio głośno za sprawą wyprawy „Scyzoryki wzdłuż Afryki” i równoległej inicjatywy

/>

Ostry komentarz posłów PO w sprawie podwyżek cen paliwa

Ostry komentarz posłów PO w sprawie podwyżek cen paliwa

Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej przenoszą biuro w plener i spotykają się z mieszkańcami miast województwa świętokrzyskiego w ramach akcji „Lato z Twoim posłem”. Marzena Okła – Drewnowicz i Artur Gierada we wtorek odwiedzili Skarżysko. Przy tej okazji skomentowali także planowane przez rząd podwyżki cen paliwa. Projekt ustawy w tej sprawie podpisało trzech świętokrzyskich posłów. 

W poniedziałek parlamentarzyści świętokrzyskiej PO zainaugurowali akcję „Lato z Twoim posłem” w Kielcach. Marzena Okła – Drewnowicz i Artur Gierada zamiast w biurach poselskich, chcą rozmawiać z mieszkańcami w plenerze. We wtorek posłowie odwiedzili Skarżysko. 

Posłowie przy okazji spotkania w Skarżysku skrytykowali też planowaną przez polski rząd podwyżkę cen paliwa, bezpośrednio odnosząc się do działań m.in. Marii Zuby i Krzysztofa Lipca w regionie. „Chciałabym zaapelować do posłów PiS, którzy tak ochoczo robią konferencje prasowe, także w naszym mieście często dotyczące infrastruktury drogowej, jeszcze częściej podpinając się pod czyjąś pracę” - mówiła Marzena Okła – Drewnowicz. Przypomina jednocześnie drogowe inwestycje, które zostały zrealizowane za czasów PO, jak podkreślała, bez dodatkowej daniny.  

Pod projektem ustawy podpisało się trzech świętokrzyskich posłów – Maria Zuba, Krzysztof Lipiec i Marek Kwitek. Po konferencji prasowej posłowie PO przenieśli się na ulicę Krasińskiego.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •