Czwarta gala profilaktyki PaT: Po raz czwarty w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyła się gala PaT – u Trzy nowe karetki pogotowia trafią do Kielc i Staszowa: Trzy karetki pogotowia i sześć urządzeń do mechanicznej kompresji klatki piersiowej to sprzęt który zostanie Stypendia dla studentów z Winnicy: Wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut wręczył stypendia studentom z Winnicy na rok akademicki 2017/2018. Wsparcie otrzymało Stery powiatowe są w dobrych rękach: Starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek podsumował na naszej antenie trzy lata obecnej kadencji. Ustosunkował się również Musimy współpracować ze sobą: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego obradował w Starachowicach. Starostowie spotykają się na konwentach co pół roku. Stypendia dla studentów z Kartą Polaka: 50 studentów dwóch kieleckich uczelni – Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej otrzyma stypendia Samorządu Jak chronić się przed smogiem?: Coraz niższe temperatury i rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednocześnie pogorszenie stanu powietrza. Codziennie wdychamy szkodliwe Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie ekspresowej "siódemki" ze Skarżyska-Kamiennej do granicy województwa: Ruszyły prace przy budowie ostatniego odcinka ekspresowej S7 w świętokrzyskiem - od Skarżyska-Kamiennej do granicy 30 listopada rusza sezon na miejskim lodowisku: W czwartek, 30 listopada, oficjalnie zostanie zainaugurowany sezon 2017/2018 na lodowisku miejskim im. M. Filipowskiego. Przejechał 100 km, nie wiedział gdzie jest!: We wtorek policjanci z jędrzejowskiej drogówki pomogli 81-letniemu seniorowi, który nie wiedział gdzie się znajduje. Konwent przeciwko likwidacji RDOŚ: Konwent Starostów województwa świętokrzyskiego mówi stanowcze nie i wyraża zdecydowany sprzeciw wobec propozycji likwidacji przez W kolejnym odcinku programu Eko-Świętokrzyskie, śledzimy dwutlenek węgla w przyrodzie...: Powietrze, którym oddychamy w największym stopniu składa się z azotu i tlenu. Pobierając tlen, wydychamy W sobotę "Koncert z Gwiazdą": W sobotę, 25 listopada o 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej odbędzie się koncert fundacji „Daj O podróżniczej pasji i kolejnych wyzwaniach: O Stowarzyszeniu SALUTEM jest ostatnio głośno za sprawą wyprawy „Scyzoryki wzdłuż Afryki” i równoległej inicjatywy

/>

XX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dolna Kamienna 2017 za nami

XX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dolna Kamienna 2017 za nami

W niedzielę 16 lipca zakończył się XX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Skarżyska Kamiennej - Dolna Kamienna. Rozgrywki rozpoczęły się 2 lipca, w turnieju wystąpiło ponad 20 drużyn w 3 kategoriach: Młodzik, Junior i Senior. Patronat nad turniejem sprawował prezydent miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.

W kategorii Młodzik zwyciężyła drużyna CLS, drugie miejsce przypadło ekipie Ciemniejsza Strona Pomidora, a trzecie FC Po Nalewce. Najlepszym zawodnikiem w kategorii młodzików został wybrany Jacek Safian z CLS, najlepszym bramkarzem wybrano Antka Gryza (Ciemniejsza Strona Pomidora).

Klasyfikacja młodzików: 

1. CLS
2. Ciemniejsza Strona Pomidora
3. FC Po Nalewce

Zwycięską ekipą w kategorii Junior została drużyna FC Sternicy, która pokonała w finale Pozytywnych 7:4, zaś w meczu o najniższe miejsce na „pudle” triumfowała ekipa Zenit Kościelne, która wygrała z FC Bobry 8:4. Królem strzelców został Konrad Majos z drużyny Pozytywnych, który strzelił 18 bramek. Najlepszym bramkarzem został wybrany Bartłomiej Sieczka (Zenit Kościelne).

Klasyfikacja juniorów

1. FC Sternicy
2. Pozytywni 
3. Zenit Kościelne

Wszyscy zebrani kibice z niecierpliwością czekali na mecz Finałowy WTPN w którym zmierzyły się Ajax-Dziki i Skarnews, zanim do tego doszło w meczu o 3 miejsce zagrały ekipy Hyundai Wózki-Widłowe z Witex-WanMięs, w którym to Hyundai pokonał 10:5 Witex i zajął trzecie miejsce.

Punktualnie o 17:30 rozpoczął się najważniejszy w tym dniu mecz finałowy, Naprzeciw siebie stanęły drużyny Ajax-Dziki i Skarnews. Po zaciętym i emocjonującym meczu w regulaminowym czasie gry padł remis 6:6.

O mistrzostwie decydowała seria rzutów karnych, które to lepiej wykonywali piłkarze Ajax-Dziki. Królem strzelców w kategorii senior został Patryk Czarnota który zdobył 20 bramki. Najlepszym bramkarzem został wybranych Maciej Niziołek (Ajax-Dziki).

Klasyfikacja seniorów:

1. Ajax - Dziki
2. Skarnews
3. Hyundai Wózki Widłowe

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale nagrody, które wręczali: Posłanka Marzena Okła - Drewnowicz, wiceprezydent Andrzej Brzeziński, radni miejscy i zarazem organizatorzy turnieju Marek Gąska, Adam Ciok, przedstawiciel sponsorów Grzegorz Miernik i Katarzyna Borek.

Organizatorem turnieju jest Rada Osiedla Dolna Kamienna I i Stowarzyszenie Kultury Fizycznej a Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Konrad Krönig.

Końcowa Klasyfikacja turnieju:

WYNIKI SPOTKAŃ FINAŁOWYCH:

Junior 
III miejsce FC Bobry 4:8(2:4) Zenit Kościelne

Junior
FINAŁ Pozytywni 4:7 (3:1) FC Sternicy 

Senior
III miejsce Wanmięs Witex 5:10(2:4) Hyundai Wózki Widłowe 

Senior 
FINAŁ Skarnews 6:6(3:2) karne 1:3 Ajax - Dziki

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •