Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Tolek już służy mieszkańcom

Tolek już służy mieszkańcom

Od miesiąca Ochotnicza Straż Pożarna w Skarżysku-Kamiennej ma do dyspozycji nowy wóz strażacki, którego uroczyste przekazanie i ochrzczenie nastąpiło podczas 95 – lecia istnienia OSP. Wóz już pracuje i sprawdza się w kolejnych strażackich interwencjach. 

O Tolka, bo takim imieniem ochrzczono nowy wóz strażacki dla OSP w Skarżysku strażacy ochotnicy starali się od dawna.

- Jeszcze za poprzedniego prezydenta podejmowaliśmy działania by samochód został zakupiony. Dostaliśmy zgodę, dzień później już jej nie było – tłumaczy Andrzej Markiewicz, prezes OSP. 

Udało się dzięki unijnym dotacjom, o które starały się jednostki z całego województwa. Wniosek tej ze Skarżyska na 47 pozycji był na drugim miejscu. Swój udział w zakupie nowego wozu miały też obecne, miejskie władze. Na zakup przekazano prawie 190 tys. złotych. 

- Środki udało się zabezpieczyć, dotrzymałem słowa. Cieszy mnie, że udało nam się kupić nowy wóz i myślę, że znacząco wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu. Deklaruję też dalsze wsparcie dla Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej ale i Ochotniczej Straży Pożarnej  - mówi prezydent Konrad Krönig. 

Stary, wysłużony już wóz, prawie czterdziestoletni Star służył dobrze, bo musiał, ale konieczne było doposażenie jednostki w nowy i lepiej wyposażony pojazd. Oficjalne przekazanie nastąpiło podczas obchodów 95 – lecia istnienia OSP w Skarżysku-Kamiennej.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •