/>

Street Food Festiwal ponownie zagości w Skarżysku

Street Food Festiwal ponownie zagości w Skarżysku

Pierwsze trzy dni września uczynią ze Skarżyska kulinarną stolicę kraju. W mieście nad  Kamienną będzie można dobrze zjeść, dlatego już proponujemy Państwu zawiesić dietę na trzy dni.

Od 1 do 3 września Skarżyskiem zawładnie II Street Food Festiwal. Będzie to jedna z imprez towarzyszących II Międzynarodowemu Forum Inwestycyjnemu. Prezydent Skarżyska przyznał, że ani na moment nie wahał się by ponownie zorganizowano festiwal w Skarżysku. Zdaniem włodarza miasta jest to doskonałe uzupełnienie II Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego, które w tym czasie będzie się odbywało w mieście.

Oprócz Street Food Festiwalu w tym czasie w Skarżysku odbędzie się także wieczór muzyki.

- Zaproponowaliśmy w ramach współpracy z MCK cały wieczór, który będzie miał charakter performatywny. Rozpocznie się tzw. Kręgiem bębnów – poinformował Piotr Stefański.

2 września w ramach II Street Food Festiwalu w Skarżysku odbędzie się akcja Motoserce.

- Od godziny 10:00 planujemy podstawić autokar do poboru krwi. Przy okazji tej akcji odbędą się pokazy ratownictwa medycznego, a także pokazy jazdy na motorze – powiedziała Sylwester Woźniak z Klubu Motocyklowego Road Runners

Jednak II Street Food Festiwalu to przede wszystkim jedzenie, którego w Skarżysku nie zabraknie.

- Przygotowaliśmy ciekawą ofertę. Będą lody, gofry bąbelkowe, klasyczny toskański street food, kanapki bostońskie, Quesadilla, tacos, pierogi z pieca, kugiel, burritos, przepyszne langosze, a to jeszcze nie wszystko  - powiedział Michał Skoczek z Street Food Polska.

Szykuje się niesamowity weekend w Skarżysku. Już dzisiaj zachęcamy Państwa do tego by ten ostatni akord wakacji zarezerwować sobie i zostać w mieście, bo każdy znajdzie coś dla siebie.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •