Kierowca, który wjechał w przystanek usłyszał zarzuty: Nawet 18 lat więzienia może grozić 52-letniemu Piotrowi C., który w środę po południu wjechał Zmiany w kieleckim Programie profilaktyki zakażeń pneumokokowych: 2,5 mln zł wydają rocznie Kielce na profilaktykę zdrowotną. Duża część tej kwoty wydawana jest Co PiS zrobił dla świętokrzyskiego? Wojewoda podsumowuje: 131 tys. dzieci z województwa świętokrzyskiego zostało objętych programem Rodzina 500+. Na realizację tych środków, Policjanci rozbili grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze: Nawet 600 tysięcy złotych mogła wyłudzić zorganizowana grupa przestępcza, która na terenie województw świętokrzyskiego i Przed nami jeszcze wiele inwestycji: Bożena Szczypiór wójt gminy Wodzisław była kolejnym gościem naszej stacji, z którym spróbowaliśmy podsumować działania Kilka inwestycji powiatowych i miejskich z szansą na dofinansowanie: Kilka inwestycji miejskich i powiatowych znalazło się na wstępnej liście rankingowej wniosków o dofinansowanie zatwierdzonej „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”: „Rozwiń firmę z Wojewódzkim Urzędem Pracy”. Pod taką nazwą odbędzie się Forum Konferencyjne 22 listopada. Iskrzy w koneckim PiS: To już prawie otwarta wojna. Nikt z niczym się nie kryje. Po wyborach powiatowych w Widziałeś pomóż: Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych osoby W niedzielę kolejny wyjazd na mecz: Stowarzyszenie Przyszłość i Rozwój zaprasza na kolejny mecz siatkarski. Tym razem Dafi Społem Kielce zmierzy Kielce przygotowują się do świąt: Choć do Bożego Narodzenia jeszcze sporo ponad miesiąc, w Kielcach już rozpoczęły się gwiazdkowe przygotowania. „Świętokrzyskie Ekopasje” z Ligą Ochrony Przyrody: Tym razem w  programie „Świętokrzyskie Ekopasje” zabierzemy Państwa do świata Ligi Ochrony Przyrody. Beata Antoszewska "Uśmiech Seniora" już po raz ósmy: Zarząd Województwa Świętokrzyskiego już po raz ósmy zorganizował wydarzenie pod nazwą „Uśmiech Seniora”. Młodzi znów zagrają w mini piłkę ręczną: Po sukcesie pierwszej edycji, samorząd województwa świętokrzyskiego wraz ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach "To efekt długotrwałej walki". Zenon Chaba odwołany z funkcji: Zenon Chaba z dniem 15 listopada przestał pełnić wszelkie funkcje w Ogólnopolskim Pracowniczym Związku Zawodowym

/>

Nastoletni sprawca zatrzymany

Nastoletni sprawca zatrzymany

Skarżyskiej policji udało się zidentyfikować i zatrzymać 17- letniego sprawcę podejrzanego o kilka przestępstw. Nastolatek został już przesłuchany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Pierwszym przestępstwem było skradzenie torebki 61- letniej kobiecie, co miało miejsce 12 sierpnia w Skarżysku- Kamiennej. Wtedy wiadomo było, że zrobił to młody mężczyzna, który dzięki tej kradzieży zyskał ponad tysiąc złotych i telefon komórkowy. 

Niedługo potem znów doszło do przestępstwa w Skarżysku. Tym razem celem złodzieja był sklep. Sprawca był zamaskowany i groził ekspedientce nożem. Co ciekawe, oprócz kradzieży pieniędzy z kasy, zabrano jeszcze kilka butelek wódki i papierosy. Już wtedy policja połączyła fakty. Prawdopodobne było, że obu tych przestępstw dopuściła się jedna osoba. Niedługo potem dzięki wnikliwej analizie policja znalazła sprawcę, którym okazał się 17- letni mieszkaniec Skarżyska. Nastolatek został już aresztowany. 

Po zatrzymaniu okazało się, że przestępstw było więcej. Skarżyska policja ustaliła, że chłopak był też znalazcą portfela z kartą płatniczą. Również w tym przypadku nie okazał się uczciwy, wcale nie zamierzał oddać karty. Płacił nią zbliżeniowo za papierosy i alkohol w kilku punktach w Skarżysku.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •