reklama

/>

Listy gratulacyjne i inne wyróżnienia wręczone

Listy gratulacyjne i inne wyróżnienia wręczone

1 lutego w Gimnazjum nr 1 w Skarżysku-Kamiennej odbyła się uroczystość wręczenia Listów Gratulacyjnych. Wyróżnienia trafiły do 81 uczniów.

Ci, którzy pilnie pracowali i uczyli się w pierwszym semestrze, mogli teraz zaprosić rodziców na specjalną uroczystość, podczas której wręczone zostały listy gratulacyjne. Ta odbyła się w czwartek w murach Zespołu Szkół Publicznych nr 1. Zgromadzonych przywitał dyrektor Andrej Warwas, rodzicom i uczniom gratulowali także wiceprezydent Skarżyska – Kamiennej, Krzysztof Myszka oraz wicedyrektor Elżbieta Chajduga.

Podczas uroczystości wręczono też inne wyróżnienia: za stuprocentową frekwencję, specjalną nagrodę otrzymała też uczennica Małgorzata Jedynak za najwyższą zebraną kwotę w ramach tegorocznego finału WOŚP.

Uczniowie przygotowali też dla gromadzonych część artystyczną. 

Lista wyróżnionych:

Dyplomy za stuprocentową frekwencję:

Anita Skorek, Natalia Kwiecień, Jakub Jakutowicz, Bartosz Majduch, Paulina Strzelecka, Patryk Dróżdż, Julia Adamczyk, Grzegorz Jędrzejczyk.

Nagrodę specjalną otrzymała Małgorzata Jedynak z II a, (wolontariusz, który podczas 26. Finału WOŚP zebrał największą kwotę - 893,80 zł). Szczególne podziękowania otrzymała również Joanna Robakowska.

Listy gratulacyjne:

Klasa 2 a
Aleksandra Barszcz, Julia Boczek, Patrycja Chyb, Elżbieta Czerska, Natalia Jabłońska, Małgorzata Jedynak, Julia Kaczorek, Iga Kałwińska, Joanna Korus, Zuzanna Kralewska, Kacper Mastalerz, Radosław Miernik, Weronika Miernik, Agnieszka Młynarczyk, Agata Mysior, Agata Nowocień, Anita Skorek, Dominika Sobocha, Kinga Wiśniewska, Katarzyna Wróbel.

Klasa 2 b
Izabela Dulęba, Aleksandra Kołodziejczyk, Kacper Majewski, Jakub Staniszewski, Alicja Wojteczek.

Klasa 2 c
Adam Grzywalski, Jędrzejczyk Grzegorz

Klasa 2 d
Elwira Figarska, Anita Gralec, Maja Kluczewska, Magdalena Pukowska, Tomasz Ostrowski, Kaja Pajek, Igor Pasteczka, Piotr Pajek, Alicja Salata, Mateusz Szabat, Aleksandra Ziomek

Klasa 2 e
Olga Pożoga

Klasa 3 a
Gabriela Czarnota, Dominik Flantowicz, Klaudia Gralec, Maja Grzebała, Natalia Guzikowska, Małgorzata Kałka, Patryk Kamiński, Wiktoria Kowalska, Mateusz Kręcisz, Mikołaj Lasota, Julia Malik, Magdalena Malinowska, Wiktoria Nobis, Małgorzata Olbryś, Sylwia Paczkowska, Maja Pańczyk, Aleksandra Połeć, Amelia Skrzypowska, Jakub Stępiński, Natalia Stobiecka, Mateusz Szmitd, Wiktoria Wychowaniec.

Klasa 3 b
Patryk Dróżdż, Kamila Jedlińska, Maria Kasińska, Wiktoria Michalska

Klasa 3 c
Martyna Dąbrowska, Nikola Metzger, Karol Przygoda, Martyna Synowiec

Klasa 3 d
Natalia Banaczek, Alicja Gadecka, Adrian Janowski, Jan Markowski, Mikołaj Noworycki, Dawid Kołodziej, Julia Majewska, Damian Pajek, Aleksandra Stefańska, Paulina Szwaja, Kinga Świtalska, Alicja Tarka

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •