reklama

reklama

/>

Chłopiec porzucony nocą w Katowicach pochodzi z naszego województwa

Chłopiec porzucony nocą w Katowicach pochodzi z naszego województwa

Po niespełna dwóch dobach od zgłoszenia dotyczącego znalezienia w bloku przy ul. Łącznej 5 w Katowicach kilkuletniego chłopca pozostawionego bez opieki, policjanci ustalili i potwierdzili dane odnalezionego chłopca oraz jego matki. Bardzo pomocne w całej sprawie okazały się sygnały od osób, które po publikacji wizerunku odnalezionego chłopca oraz komunikatu zaczęły napływać do jednostek Policji. To właśnie jedna z nich pomogła policjantom w prowadzonych ustaleniach. Okazało się, że chłopiec pochodzi z terenu naszego województwa.

Do sytuacji doszło w minioną sobotę. Przed godziną 20.00 dyżurnego Piątego Komisariatu Policji w Katowicach mieszkanka bloku mieszczącego się przy ul. Łącznej 5 powiadomiła o pozostawionym na klatce schodowej bez opieki kilkuletnim chłopcu. Na miejsce zostali skierowani policjanci oraz pogotowie ratunkowe. Dziecko zostało umieszczone w jednej z katowickich placówek opiekuńczych. Od tego czasu rozpoczęła się policyjna praca ukierunkowana na ustalenie danych chłopca oraz odnalezienie jego rodziców. Dodatkowo w mediach pojawiła się informacja zawierająca zdjęcie chłopca i prośbę o kontakt do osób, które posiadają wiedzę, mogącą pomóc policjantom w rozwiązaniu tej sprawy. Jedna z informacji była na tyle cenna że pomogła funkcjonariuszom w ustaleniu danych chłopca oraz jego matki.

Dzięki informacjom policjanci ustalili dane poszukiwanej kobiety, a finałem ich działania było zatrzymanie jej w Katowicach – Szopienicach. Okazało się, że kilkuletni chłopiec jest mieszkańcem gminy Wąchock.

Sport

Instagram

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: redakcja@tvswietokrzyska.pl

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: reklama@tvswietokrzyska.pl

telewizja wszędzie dostępna
  •