- Chciałbym zaprosić wszystkich, 29 maja na powiatowe obchody Dnia Strażaka. Tradycyjnie już nasi strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, z Komendy Powiatowej zapraszają ochotników, aby radować się razem z naszymi strażakami ze wszystkich ochotniczych straży pożarnych, których mamy najwięcej w województwie, bo 128 jednostek. Maj to taki miesiąc, gdzie w poszczególnych gminach obchodzimy święta strażaków, dziękując im za ich ofiarną służbę. Jest to okres dziękowania, ale też świętowania i przypominania naszemu społeczeństwu, że są obok nas ludzie, którzy na dźwięk strażackiej syreny są gotowi nieść pomoc drugiemu człowiekowi. W tym dniu będzie wiele atrakcji, na które chciałbym zaprosić naszych mieszkańców, obywateli i gości, aby razem z naszymi strażakami spróbowali się radować – mówi Edmund Kaczmarek, starosta jędrzejowski.
Reklama
Powiatowe obchody Dnia Strażaka
Już w najbliższy piątek, przy Centrum Kultury w Jędrzejowie, swoje doroczne święto będą obchodzić strażacy. Tego dnia na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji na które serdecznie zapraszamy wraz ze starostą jędrzejowskim, Edmundem Kaczmarkiem.
- 27.05.2015 12:38
Data dodania:
27.05.2015 12:38
Temperatura: 24°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 16 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze