- W sobotę, tuż przed godziną 15.00 otrzymaliśmy informację, że w gminie Słupia Jędrzejowska doszło do pożaru. Kilku młodych mężczyzn w wieku od 19 do 20 lat, mieszkańców województwa śląskiego, stwierdziło, że zrobią zdjęcia pamiątkowe na tle bali ze słomą. Podczas wykonywania tych zdjęć panowie zaprószyli ogień i spaleniu uległo 25 bali ze słomą, straty poszkodowany szacuje na kwotę około 2500 złotych. Panowie zostali zatrzymani przez policjantów i przyznali się do popełnionego czynu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności za spowodowanie pożaru. Z informacji, jakie posiadamy wynika, że panowie czynnie włączyli się w akcję gaśniczą. Żałowali podpalenia tej słomy i jak twierdzili na miejscu zdarzenia, nie chcieli tego zrobić – mówi Mariusz Bednarski z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kielcach.
Za słomę przed sądem
Do nietypowego zdarzenia doszło w minioną sobotę w gminie Słupia Jędrzejowska. Kilku mężczyzn fotografujących się na tle balotów słomy zaprószyło ogień wywołując pożar, powodując straty na kwotę 2500 złotych. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
- 14.07.2015 09:06
Data dodania:
14.07.2015 09:06
Temperatura: 24°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 16 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze