- W wyniku nawałnicy Straż Pożarna interweniowała dziewięć razy. Były to wyjazdy zarówno jednostki ze Skarżyska – Kamiennej, jak również ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu. Były to wyjazdy do usuwania nadłamanych konarów drzew, które zwisały bądź nad liniami energetycznymi bądź nad domami - mówi Michał Ślusarczyk, rzecznik prasowy PSP w Skarżysku.
Dziewięć interwencji i podtopienia w Skarżysku
W niedzielę przez Polskę przeszła fala nawałnic. Na szczęście w Skarżysku wszystkie wyjazdy Straży Pożarnej nie dotyczyły poważnych szkód, nie odnotowano żadnych strat. Podtopienia w mieście tradycyjnie już miały miejsce przy dworcu PKP, a także przy Rejowie.
-
Paulina Pałka
- 20.07.2015 11:14
Data dodania:
20.07.2015 11:14
Temperatura: 25°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 4 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze