Reklama
2,5-latek odnaleziony!
Ponad 50 policjantów, ochotnicy z OSP i mieszkańcy przez blisko godzinę poszukiwali 2,5-letniego chłopca w gminie Imielno, który wyszedł ze swojej posesji, wykorzystując chwilę nieuwagi rodziców. Po godzinie policjanci otrzymali informację o samotnie idącym chłopcu. Na miejscu okazało się, że to poszukiwane dziecko. Chłopca przekazano pod opiekę lekarzy.
- 13.08.2015 10:59
Data dodania:
13.08.2015 10:59
Temperatura: 23°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 16 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze