Szczegóły w materiale filmowym.
Reklama
Odpowiedź władz miasta w sprawie tunelu pod torami w Skarżysku
Po wypowiedzi poseł Prawa i Sprawiedliwości Marii Zuby na temat budowy tunelu pod torami w Skarżysku, przyszedł czas na odpowiedź skarżyskiego magistratu. Wiceprezydent miasta Andrzej Brzeziński, w rozmowie z nami, stanowczo zaprzecza, jakoby inwestycja ta, z podstawowej, miała zmienić się w ostatnim czasie w rezerwową.
-
Paulina Pałka
- 26.08.2015 14:38
Data dodania:
26.08.2015 14:38
Temperatura: 29°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 9 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze