W ostatnim czasie rozebrana została kaplica na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Langiewicza. Jest kilka pomysłów na zagospodarowanie pustego placu.
Cmentarz znajduje się pod opieką Centrum Integracji Społecznej. Właśnie w ramach porządkowania terenu dokonano rozbiórki kaplicy, z której i tak od dawna już nikt nie korzystał, co można było dostrzec w wyglądzie budynku.
Prace wycenione zostały na 11 tysięcy złotych. Nie podjęto jeszcze decyzji, na co wykorzystać wolne miejsce. Jednym z pomysłów jest budowa kolumbarium – grobowca na urny.
Napisz komentarz
Komentarze