Medal za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawany jest od 1960 roku oraz włączony do obecnego systemu odznaczeń państwowych ustawą z 16 października 1992 roku o orderach i odznaczeniach. Jest to nagroda dla par, które przeżyły ze sobą 50 lat w jednym związku małżeńskim.
...i że cię nie opuszczę, aż do śmierci
W ubiegłym tygodniu w Centrum Kultury w Jędrzejowie swoje długoletnie pożycie małżeńskie świętowało dwadzieścia pięć par. Burmistrz Jędrzejowa, Marcin Piszczek wraz z sekretarz gminy, Renatą Kawiorską uhonorowali małżeństwa pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz kwiatami.
- 21.09.2015 12:51
Data dodania:
21.09.2015 12:51
Temperatura: 23°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 16 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze