Magia świąt opanowała rynek
Już po raz dziewiąty na jędrzejowskim rynku odbyła się miejska wigilia. Oprócz wspólnie odśpiewanych kolęd, mieszkańcy mogli podziwiać wystawę szopek bożonarodzeniowych oraz skosztować wigilijnych potraw. Podobnie, jak w latach ubiegłych, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Licznie zjawiali się oni przed Muzeum Przypkowskich już od wczesnych godzin popołudniowych.
- 23.12.2015 09:37
Data dodania:
23.12.2015 09:37
Temperatura: 18°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 7 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze