Podinspektor Mariusz Przyborowski pełni służbę od dwudziestu lat. Ostatnie stanowisko piastował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach.
Na stanowisku zastępcy komendanta podinspektor Przyborowski zastąpi młodszego inspektora Dariusza Trólkę, który odszedł na emeryturę.

Napisz komentarz
Komentarze