Przyjezdni z wakacji w Skarżysku są zadowoleni.
Sprawdziliśmy jak wakacje spędzają przebywający w Skarżysku
Połowa wakacji już za nami. Z tej okazji sprawdziliśmy jak wolny czas spędzają Skarżyszczanie. Co ciekawe na brak zajęć organizowanych przez władze, czy ośrodki kultury głównie narzekają mieszkańcy miasta.
-
Tomasz Ciok
- 31.07.2013 11:55
Data dodania:
31.07.2013 11:55
Temperatura: 19°C Miasto: Kielce
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 6 km/h
Reklama
ZGŁOŚ INTERWENCJĘ
Masz temat? Napisz do nas!
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze